Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hrát s 1 UMD diskem na více PSP


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

Když nemáte více originálek a chcete si zkusit multiplayer na dvou (nebo více) PSP, může se hodit tento jednoduchý trik s prohozením herního disku v PSP.

[highlight=red:329420b789]Postup[/highlight:329420b789]

Zkontrolujte si nastavení Ad Hoc Mode v Network Settings: mělo by být na všech PSP totožné, např. automatic (proč radí na tomto webu kanál č.6?) a zapněte wifi switche (vlevo dole - zapnuto je nahoru)

V PSP s herním diskem spusťte hru a multiplayer. Některé hry vyhledávají okolní PSP přímo, jiné až po nastavení multiplayeru. Umožňuje-li to hra, nastavte čas na unlimited (nekonečno)

Zatímco se vyhledává spojení s dalšími hráči, vyndete disk z první PSP a na otázku, chcete-li odejít ze hry odpovězte NE (no)

Vložte disk do druhé PSP, dejte multiplayer, vstoupit do hry (join/search game).. obě PSP se najdou. Potvrďte a podle potřeby zopakujte u všech hostovaných PSP

Ve hře se pak obvykle nastavuje multiplayer (výběr auta apod.), takže herní disk z druhé PSP vyndejte, vložte do první PSP a zvolte podrobnosti multiplayeru. Před spuštěním závodu/pařby pak je obvykle třeba UMD disk ještě jednou prohodit .. a někdy i po každém, odježděném kole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

misadlouhy Tady nekdo akorat trosku predelal muj clanek :)) stacilo by to tam alespon napsat autora:) ono stejne czechpsp.com kam sem to za prachy psal uz neni:) Jinak ono to u těch ridge racer na autamatic nefungovalo a slapalo jen na kanalu č.6! pak sem to zkoušel ještě na NFS: Most Wanted a tam nam to nejak neslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

No,já jsem to s kámošem zkoušel na NFS MOST WANTED,GTA VCS a F1 2005 a šlo nám to jen na F1.Zkuste ale třeba----zapněte hru,poté psp vypněte,jak se vypne vypne vyjměte umd to dátedo druhého psp a pak už si vaše psp zapněte a uvidíte.Za nic neručím,tohle jsem jen zaslechl kdysi u bratránka

Nic ve zlém Krystof,ale on to chce hrát pouze s jedním umd...Na gamesharing musíš mít dvě umd stejné hry.....

pls kto to skusil na GTA:LCS nech mi napise pls SZ alebo na ICQ nick Doggy alebo Kuso diki

Kdybys pozorně četl tenhle topic,věděl bys že to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Nic ve zlém Krystof,ale on to chce hrát pouze s jedním umd...Na gamesharing musíš mít dvě umd stejné hry.....

Já myslel ze gamesharing je sdílení hry...tz. jedno UMD z keryho se da neco do druhyho PSP bez UMD...Ad-Hoc je kdyz mate na kazde PSP jedno UMD ne?:D:roll:jestli se pletu tak me opravte:D;)

EDIT:Pouzivej EDIT!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu