Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

V Ubuntu mi nejdou instalovat programy HELP PLS. !!!


-Fredy-

Recommended Posts

Ahoj lidi, máte někdo zkušenosti s Ubuntem??? Potřebuji pomoci. S Linuxama jsem úplný začátečník. Vždy když chci něco nainstalovat z CD, tak mi to napíše Při načítání archivu došlo k chybě. A pod tím hned: Výstup příkazového řádku: Archive: /media/BOILING/setup.exe

[/media/BOILING/setup.exe]

End-of-central-directory signature not found. Either this file is not

a zipfile, or it constitutes one disk of a multi-part archive. In the

latter case the central directory and zipfile comment will be found on

the last disk(s) of this archive.

note: /media/BOILING/setup.exe may be a plain executable, not an archive

zipinfo: cannot find zipfile directory in one of /media/BOILING/setup.exe or

/media/BOILING/setup.exe.zip, and cannot find /media/BOILING/setup.exe.ZIP, period. A to mi píše i u jinejch věcí. Někde na netu sem se dočetl tohle no, vzhledem k tomu, že $ file backup.tar.gz vrací: "backup.tar.gz: POSIX tar archive (GNU)", tak bych zkusil prostě tar xf backup.tar.gz ( jedná se o program qzip ) A to prej funguje. Jenže nevim kde to najdu a co vlastně mám dělat.:cheesygrin: Díky za rady, protože Ubuntu se mi docela líbí a mám v plánu ještě nějakou dobu zůstat. :thumbup::thanks:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu