Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Škráblé dVd


DeeDee

Recommended Posts

Čawes všichni,

dneska jsem hrál u kámoše na jeho Xku (arcade) a když běžel tak ho nějak převrátil, v tom Xboxu začalo křupat ( či co :) nebo nějak jako chrastit) pak sme vyndali DVD a bylo celý dokola škrábnutý :oops: Nevíte jesli to je tim jak ho naklonil nebo něčím jiným a zda má nárok na reklamaci ( Jo málem sem zapoměl hra to byla Halo : Reach), když hra byla koupena před vánocema... Pak sme to ještě zkoušeli rozchodit ale jen se naběhl loading ( tak sme si mysleli :bash:) a pak to napsalo že je něco s DvD :cry::D

ThX za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stará známá věc u xka jak se dvd točí nesmíš vubec hýbat xboxem. Před rokem jsem o něj zavadil a Red Dead Redemption bylo k.o. ale pozor nech si ho v dvd půjčovně vybrousit a hra je jak nová. Sám jsem nevěřil že tu masakrální rýhu dá bruska dohromady ale dvd fakt vypadá jako nové. Takže tam zajdi a do 100kč to má v cajku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se xkem pohne za chodu a je v mechanice dvd tak se poškrabe, to je už dávno známá věc. Nárok na reklamaci nemáš (předpokládám že chceš reklamovat dvd a ne xko). Zajdi si do jrc a nech si dvdčko "seříznout" berou si za tu tušim pade

edit: pozdě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je také jeden z důvodů , proč je lepší instalovat a hrát hry z HDD . V takovém případě by se ti s DVD nic nestalo , protože se při hraní mechanika netočí .

Při zapnutí nainstalované hry jenom mechaniky ověří ,že je v ní je vložen disk ,dále už s ním nepracuje načítá už jen z disku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DyTik: je to pravda, ale teraz som sa sretol pri dvdckach s PopCap Arcade ze bolo nainstalovane a zaroven cital z dvd, jedno dokonca ani neslo nainstalovat .. zas haluz sa mi stala pri Medal of Honor, bol na disku odtlacok prstu pri pripojeni na Live v hre spadol ze spinave dvd :) ale inak na HDD nedam dopustit, 250 GB je parada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

ale blbe je že u arcade jak s tim xkem jenom pohneš tak se t ohned škrabne ale u slim stim mužeš hybat jak chceš ale pamatuj nikdy to neobracej ze strany na stranu PS: u kamoče cem hral call of duty black ops a on s tim pohybal a hra se lagla a ze zadu byla ryha :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu