Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft na PSP


BigMen

Recommended Posts

  • Odpovědi 671
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

na Ztracenym světě se mi líbí ta loďka :D,napíšu drakonovy at přidá at se dá vymzat i voda,více materiálů a možnost nastavit si vlastní ovládání

Díkes :D :D Udělal jsem big update, takže doporučuju stahovat (abyste se nelekli trošku jsem udělal velké kopce takže můžete snadno spadnout+ teď už není tak snadné vylézt na nějaké kopce :D) přidán vodní kanál v opevnění (bazén). Je toho spooousta takže doporučuju si to proběhnout celé, jinak o tu vodu jsem mu chtěl taky napsat ať ji můžem odstranit+nejdou stavět některé objekty pod vodou nebo v ní což mě dost štve :(

Jinak kdy uděláme ten Topic ? Klidně ho zační beze mne :) A dodelej svoji mapku moc me napinas a nemas zadne obrazky :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,ted upravuju muj Lamecraft FxR Edition Pack s Mapu,texturama a icon0,a potom půjdu děla ttopic a potom musim dodělat Cops. Jinak pokud vyjde as natočim gameplay! Budu první na YT kdo ho bude mít,kromě Drakona samzřejmě xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

!! Vymazal se mi můj save !!,omylem jsem smazal starou složku s lamecraftem,tak ted rejdim v Restoration a doufám že ho ještě najdu!

Né to snad néééé :cry: Doufám že ho najdeš

jinak aspon jiná dobrá zpráva. Už uploaduju gameplay na youtube :)

A stavět v LameCraftu je celkem těžký, musíš s tím umět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je sice pravda že je Minecraft dělanej v zalagovanej a zabugovanej v Javě.. ale na to aby ten LC svět byl velkej jako na PC prostě nejde.

To máš pravdu :) V PSP bude omezený svět, ale malý zas nebude, protože nastavil malou dohlednost :)

Jinak youtube gameplay

http://www.youtube.com/watch?v=4m7_Z0K0W-Q

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco píše o nějaký deadline -

Wololo forum:

This is first public version so there are probably some errors - if you find them please pm me.

Before deadline i'm planning to make a lot of improvements - sounds,more blocks,day/night system,crafting.... etc.

All my tests were made on psp slim/fat with custom firmware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vysla nova revize LC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vice bloku,voda de odstranit a vice!!

je tam vice nez 20 novych bloku,(kaktus,barevny bloky,snih,funkcni zebrik atd.)!! nejde muj jump bug s analog down,jde odstranit voda! az budu u pc udelam LameCraft FxR Edition s lepsi texturou vody a zlata

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vysla nova revize LC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vice bloku,voda de odstranit a vice!!

je tam vice nez 20 novych bloku,(kaktus,barevny bloky,snih,funkcni zebrik atd.)!! nejde muj jump bug s analog down,jde odstranit voda! az budu u pc udelam LameCraft FxR Edition s lepsi texturou vody a zlata

Z té nemožnosti odstranění vody by mi snad ***** :D Sem rád hlavně za ten žebřík pro moji mapu ! Teď už to bude počádné reálný :)

CHANGELOG:

Small update to Lamecraft:

- more blocks – 36 now and new contorls(Up,Down – switching set of blocks)

- player will not fall down outside the map

- water can be destroyed

- block for ladder is active

- to go up from deep water just hold Jump button

- some small bugs fixed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu