Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft na PSP


BigMen

Recommended Posts

  • Odpovědi 671
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Proč vytváříte mapy který budou ve finální verzi úplně k ničemu? texture packy taky budou k ničemu.. Vytvořil sem si mapu a pak když sem si v novej verzi nahrál starou mapu tak se mi kamení přeměnilo na žebříky.. Kdyby ste si radši počkali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč vytváříte mapy který budou ve finální verzi úplně k ničemu? texture packy taky budou k ničemu.. Vytvořil sem si mapu a pak když sem si v novej verzi nahrál starou mapu tak se mi kamení přeměnilo na žebříky.. Kdyby ste si radši počkali.

No, texture packy fungujou všechny akorát místo uhlí jsou žebříky a textury uhlí (měl jsem to zaměněný za texturu cihel) zůstala :)

A k těm mapám...Upravil jsem většinu žebříků na správnou kostičku takže je vše Okey, a v nejhorším de zaměnit textura žebříku za jinou texturu.... Takže to k ničemu není+na co ta hra teda je když nemám vytvářet mapy (které fungujou i ve vyšších verzí, akorát se asi bude měnit trochu věci jako např. ty žebříky) :bash:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč vytváříte mapy který budou ve finální verzi úplně k ničemu? texture packy taky budou k ničemu.. Vytvořil sem si mapu a pak když sem si v novej verzi nahrál starou mapu tak se mi kamení přeměnilo na žebříky.. Kdyby ste si radši počkali.

:D já mám v PSP 2 verze minecraftu :D tu starou a tu novou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu to asi je, ty snad vidíš že už by MC na PSP teda Lamecraft byl hotovej aspoň do tý fáze kde už se nebude všechno tak moc měnit ale třeba už jenom updatovat - opravování chyb , přidávání prvků a podobně.. Ale sotva je hotovo 38% tak už děláte mapy ,textury,menu ale to všechno se tam může ještě změnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu to asi je, ty snad vidíš že už by MC na PSP teda Lamecraft byl hotovej aspoň do tý fáze kde už se nebude všechno tak moc měnit ale třeba už jenom updatovat - opravování chyb , přidávání prvků a podobně.. Ale sotva je hotovo 38% tak už děláte mapy ,textury,menu ale to všechno se tam může ještě změnit.

Já dělám jenom mapky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu to asi je, ty snad vidíš že už by MC na PSP teda Lamecraft byl hotovej aspoň do tý fáze kde už se nebude všechno tak moc měnit ale třeba už jenom updatovat - opravování chyb , přidávání prvků a podobně.. Ale sotva je hotovo 38% tak už děláte mapy ,textury,menu ale to všechno se tam může ještě změnit.

Je to tak trochu zbytečý ale co máme dělat do 29?? nic jinýho se nedá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu