Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft na PSP


BigMen

Recommended Posts

  • Odpovědi 671
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ta poslední verze LameCraftu mě sklamala+naštvala: Více souborů, bug s odstraňováním vody, pomalé stavění kostiček.

Takže downgrade na předchozí verzičku 95(naštěstí jsem měl zálohu :))

Přesně a to že se nemůže stavět tam kde zrovna stojíš mě taky štve :/
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim ze jo chytraku. nejsem tak blbej abych po nem chtel MP na LC

FxR pls napis mi do zpravy jak sem mam dostat do multiplayeru pls. nebo co pro to mam udelat abych si konecne mohl zahrat multak

Tak ses tak blbej a chces po nem MP na MC ( je to velka zmena ? )

To: BigMen nerikej mi tady co existuje co ne az udelas neco jako ja (minecraft server) tak vim o cem mluvim a ty se jen jeste vic ztrapňuješ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bigmen...... to bylo fakt trochu divný protože MC má multiplayer v menu..asi neumíš číst...+pokuď chceš hrát tak si najdi server kde není whitelist protože jak sem se dočet máš nelegální verzi takže musíš na servery bez zabezpečení..

FXR:Omg předpokládám že tady většinou lidi co si stáhnou LC už hráli i MC xD no nic ale tak MC je jasný že je lepší protože je to na PC(víc možností)+je to už několikátá verze !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu