Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft na PSP


BigMen

Recommended Posts

  • Odpovědi 671
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak ja som MC nehral a LC ma zatial moc nebavi pretoze len tak si nieco postavit a potom sa cez to prechadzat ma nebavi.A hlavne kym nieco postavis tak je to moc dlho.Uvidime mozno dalsie verzie ma budu bavit :D

LoLolol :D To je pravda je to těžké, ale potom když se po té mapě projdeš zjištíš jak jí máš důmyslnou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem jedinej komu se líbí víc LameCraft než MineCraft :D? Pro mě byl MineCraft moc těžkej pač mě hned zabili+štve mě že se to hned Savne po smrti...

LameCraft 4ever

Nevím jestli to víš :D..ale když jdeš v MC do nastavení a obtížnost si dáš na peaceful tak zombie ani pavouci nejsou ! :)....

a jinak už se těším na další verzi protože bude zaveden system crafting :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď sem zjistil,jak těžký je jenom udělat AI zombíka..Chvíli sem si hrál s AI zombíka na 2D plošinovce a hned sem zjistil že neni jenom tak lehký nastavit aby se hejbal, skákal na bloky a tim překonával překážky s hledánim jinejch cest.A to ještě k tomu beru to že je to v jinym jazyce. Nechtěl bych dělat PSP verzi minecraftu.. ee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyšel další update..

Changes:

rev.110 (23.05.2011)

- Better collision detection.

- Less graphics errors related to clipping.

- Small cubes are not clipped anymore near wall.

- Medium cube on the right – not animated yet.

- New option in game menu: “DevMode” – this will show fps,cpu/gpu usage,free memory…

- New option in game menu: “Take screenshot” – will make screen from the game and save it to the Lamecraft folder.

- In menu circle will work as “Back”

- In game menu you can turn off menu by pressing second time menu button.

http://drakon.com.pl/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu