Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11 online liga


T3NK

Recommended Posts

nepozname manchester mam ja

To zni jako kdyby jsi chtel s United prohravat :-D

btw. uz vise se psalo ze "1. sezona" se moc hrotit nebude a kazdy si muze vzit jaky tym bude chcit. A porad jde hrat pratelak s 1 tymem proti tomu samymu, ne? napr MU vs MU.

Teda aspon ve Fifa2010 WC to slo, F11 jsem jeste nezapinal, tak to nevim jiste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 215
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak jelikož nám soudruzi ze Sony spustili PSN liga je založena. zeditoval jsem první příspěvek a teď jdu rozesílat heslo

EDIT :

- objevil se mi tu problém. člověku s nickem pazzini-14 nelze odeslat PM, nevim jestli nemá zrušenej účet tady na fóru. nějaký názory?

- další věcí je že nevim komu patří nick SnipersKillaz - napsal mi přes PSN. pls ať se dotyčnej k nicku přihlásí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny,hned jak budu u PS3 tak se pridam,jinak co se teda tyce tymu muze si kazdej vzit jakej chce nebo se neco zmenilo?Zas aby nebyla cela liga FC Barcelona :) jinak asi bych si Vas taky vsechny pridal do pratel abych vedel kdo je online,jestli to nebude teda nekomu vadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK,ja si nevsim ze to pises vsechno v prvnim prispevku,tak snad se dockame vic klubu nez jen Barcelona,Real atd. :) kazdopadne uz se tesim,bude to hned zajimavejsi nez mastit jen z cizincema,ktery kdyz prohravaj tak hned utecou,doufam,ze budeme k sobe solidni a ponese se liga v duchu fair-play.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už máme v lize přihlášených 12 lidí. :)

Nevíte jak ten pazzini-14 ????? Budeme hledat náhradu?

WIN4EVER2 : hrací dny by se mi taky líbily, ale bohužel bych řek že každej má jinej rozvrh, takže se pak řešej omluvenky apod. při možnostech PSN se mi zdá schůdnější individální domluva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi,mam takovej pocit,ze bude u nekterejch lidi problem s pripojenim,zkousel jsem dneska dat par pratelaku s lidma ze seznamu a z tri lidi mi to slo jen s jednim :( tak nevim,mate nekdo podobnou zkusenost?Co se tyce toho pazziniho14,zkus mu poslat zpravu pres PSN a pokud by se neozval tak ho nahradit nekym jinym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WIN4EVER2 : hrací dny by se mi taky líbily, ale bohužel bych řek že každej má jinej rozvrh, takže se pak řešej omluvenky apod. při možnostech PSN se mi zdá schůdnější individální domluva

... nemyslel jsem pevne stanovenou terminovou listinu, ale jen napriklad nezavazne rozmezi dnu a casu, aby se i ostatni hraci mohli nejak prizpusobit? Jelikoz nevim, kdy bude kdo on-line a je pak strasne tezke se sejit s vice hraci najednou. Dejme tomu skutecna fotbalova liga ma take sve hraci dny, bez nichz by to asi postradalo logiku a nikdy by se nedohrala. Proto navrhuji urcit hraci dny a kazdy kdo by nemohl se muze pote individualne domluvit na jinem terminu? Nedokazu si predstavit, ze budu denne psat treba 19. lidem, kdy budeme hrat zapas? Abychom pak tu ligu nehrali donekonecna:)

A sem to pisi proto, abych to nemusel psat vsem clenum jednotlive. Jak rikam, je to jen navrh a kdyz budete proti, tak se samozrejme prizpusobim...

K navrhu:

Vikendy, to ma asi vetsina z nas volno, takze zde se asi shodneme?

Utery + Ctvrtek od 18.00 do ??

Streda asi ne, to mame i jine povinnosti:)

Hlavne me hned nekamenujte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo... zase ten NAT... me uz z to je***. Vcera jsem se pridal do ligy, chtel jsem i zkusit pratelaky... Mel jsem dokonce i 2 nabidky tady od hracu ligy. (Pechy_9 a tusim jeste Smejkycz) Ale ani k jednomu me to nepustilo, a ani jeden se nemohl pripojit na me.

Nevite jak je to s online ve Fife 11? Jaky porty otevrit/presmerovat a ja nevim co jeste vsechno...

Vcera jsem nad tim stravil asi 5 hodin... Nespocet prolezlejch forumu, nastaveno podle manualu od Fify, volal jsem providerovi netu... A asi 10000000x ruzny nastaveni rounteru v Port forwarding/DMZ apod. No az me dnes rounter uvidi jak prijdu domu z prace, tak se zacne asi sam restartovat.

Nema nekdo rounter Linksys / Cisco, nebo nejaky dalsi z produkce Cisca? Ze bych "opsal" nastaveni.

Jinak co jsem zkousel jeste zapasy 1v1 "random se na nekoho pripojit" tak mi jde asi kazda 5. sesion.... Ostatni me kicknou s nejakou hlaskou. + jeste v online menu mam na ty "tabuly v menu" napis Firewall omezuje spojeni" nebo tak neco. Pritom firewall jsem v rounteru zakazal, ale ve fife beze zmeny...

Predem diky za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MaweR1ck: Nahodou mam doma taky Wifi router Linksys, takze se na to muzeme podivat, v menu FIFA11 mam napsano Firewall - mirny. Ale radeji bych to asi resil pres ICQ, abychom zde zbytecne nezasekavali forum pro jine zpravy, co rikas? Kdyz tak posli SZ a muzeme se domluvit, domu se dostanu nejdrive kolem 17.00 hodiny:)

Tak hlasim uspech, po trpelivem a vycerpavajicim nastavovavani vseho mozneho jsme se nakonec po temer 2 hodinach dobrali spolecneho vysledku a MaweR1ck uz patri mezi nasi hracskou fotbalovou komunitu, kdyby nekdo potreboval stejne pomoci, nevahejte a napiste, rad pomohu, bude-li to v moji moci, jinak at vam pomaha Buh...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,NAT je svinstvo a asi s tim tady bude mit vic hracu problem,snad ti WIN4EVER2 poradi a bude to OK.Jinak nekde sem cet,ze kdyz budes mit verejnou adresu tak by problem s NAT mel zmizet,nevim od koho mas net,ale dneska to nabizi asi skoro kazdej poskytovatel,akorat ze si za to nekdo uctuje poplatek navic,kdyz by ti nesel nastavit ten router tak bych zkusil tohle.Jinak me to ukazuje NAT type 2 a odehral jsem vcera par zapasu s mira_ice a vsechno bezelo jak melo,s dalsima dvema to neslo a tam bych videl ten problem s NAT asi.Uvidime az se rozjede liga jestli to bude problem nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caw playeři :) sory že sem nereagoval, ale malinko mi nezbejvá čas. s návrhem WIN4EVER2 souhlasím, takže když se tu najde vícero kladných ohlasů tak to zakotvim do prvního příspěvku. zároveň s tím jsem se rozhodl, že jelikož se WIN4EVER2 zdá dostatečně akční :thumbup: udělám z něj v lize GM pokud bude samozřejmě souhlasit - ať na to nejsem sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu