Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11 online liga


T3NK

Recommended Posts

  • Odpovědi 215
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

caw playeři :) sory že sem nereagoval, ale malinko mi nezbejvá čas. s návrhem WIN4EVER2 souhlasím, takže když se tu najde vícero kladných ohlasů tak to zakotvim do prvního příspěvku. zároveň s tím jsem se rozhodl, že jelikož se WIN4EVER2 zdá dostatečně akční :thumbup: udělám z něj v lize GM pokud bude samozřejmě souhlasit - ať na to nejsem sám

Oh, dekuji ti velmi za projevenou duveru, doufam, ze to spolecne nejak ukocirujeme, zatim jsem v Console Lize spise ten, kdo ostatnim rozdava vitezstvi a sam bere jen porazky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MaweR1ck: Nahodou mam doma taky Wifi router Linksys, takze se na to muzeme podivat, v menu FIFA11 mam napsano Firewall - mirny. Ale radeji bych to asi resil pres ICQ, abychom zde zbytecne nezasekavali forum pro jine zpravy, co rikas? Kdyz tak posli SZ a muzeme se domluvit, domu se dostanu nejdrive kolem 17.00 hodiny:)

Tak hlasim uspech, po trpelivem a vycerpavajicim nastavovavani vseho mozneho jsme se nakonec po temer 2 hodinach dobrali spolecneho vysledku a MaweR1ck uz patri mezi nasi hracskou fotbalovou komunitu, kdyby nekdo potreboval stejne pomoci, nevahejte a napiste, rad pomohu, bude-li to v moji moci, jinak at vam pomaha Buh...:)

Jeste jednou Ti musim podekovat za vcerejsi spolupraci! Konecne jsem si mohl zahrat online! Diky!

Kazdopadne je super ze se i dneska najdou jedinci jako WIN4EVER2 a pomuzou vam s problemem aniz by za to neco chteli.

:thx::thx::thx:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jednou Ti musim podekovat za vcerejsi spolupraci! Konecne jsem si mohl zahrat online! Diky!

Kazdopadne je super ze se i dneska najdou jedinci jako WIN4EVER2 a pomuzou vam s problemem aniz by za to neco chteli.

:thx::thx::thx:

... pockej, pockej! Ja doufam, ze me za tu snahu odmenis snadnym vitezstvim v Console Lize, nebo alespon spravedlivou delbou bodu - remizou? :roll::cheesygrin:

Ale ted k tematu, nejak se nas tam porad malo prihlasilo clenu z puvodniho avizovaneho poctu 20. Vim, ze T3NK urcite posilal vsem pozvanku, takze prosim vsechny, aby se co nejdrive pripojili at muzem zmerit sve sily a bojovat o pomyslny pohar pro viteze...

Jinak ma napadlo, zda nenavrhnout pevny termin pro prihlaseni do konce kvetna a pote vyhlasit moznost dodatecneho pripsani novych clenu, bude-li mit nekdo zajem? Nechci byt prisny, ale myslim, ze nam bezi PSN uz dost dlouho na to, aby se zajemci prihlasili, co myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem předevčírem psal pazzinimu na PSN, ale ani tam mi nepřišla odpověď. dám mu čas do soboty kdyby třeba byl někde na intru nebo co já vim kde. každopádně tě dám na seznam náhradníků.

doufám že víkend přinese přihlášení zbytku hráčů ať Vás můžu všechny porazit :D :flexion:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... pockej, pockej! Ja doufam, ze me za tu snahu odmenis snadnym vitezstvim v Console Lize, nebo alespon spravedlivou delbou bodu - remizou? :roll::cheesygrin:

Noo... ze by na 2 zapasy dostali hraci zakladni 11ky volno? Vyzkousime mladicky a nahradniky :-D

Ne, vazne, Fifu mam od zacatku tydne, takze myslim ze pro kazdyho kdo se mnou bude hrat: 6 bodu standart, 4 body nic moc, 3 a min pro vas - to jsem asi mel velky stesti :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych byl taky pro,dat cas do konce kvetna a kdo se neozve ma smulu.Jinak ja myslel,ze se daj hrat mace az kdyz je plnej pocet lidi v lize :-) tak sem cekal a pak koukam,vsichni uz maj odehrany aspon zapas a ja porad nic :-).Dost me stve neprehlednost tabulky a vysledku,to se EA trochu nepovedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se vyskytl problem o kterem jsem uz tu psal,vcera jsem zkousel hrat s dadado23 a vubec nam to neslo :(,pred tim jsem hral s Lukynhem a s tim to slo v poho,pak mi psal dadado ze hral taky s Lukynhem a s nim mu to tez slo,tak nevim kde muze byt zakopany pes,vi nekdo v cem muze byt problem?Dik za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jestli muzu taky trocu prispet, tak u FIFY 11 to dela obcas neplechu ze to ztrati spojeni, ale treba na 20tej pokus se to podari. Tak nevim. Skouseli sme to s kamaradem.

Jinak u NHL s tim samym clovekem kde FIFA pustila jen asi kazdy dvacaty spojeni, to slo bez problemu.

Takze asi bude chybka u EA servru pro fifu nebo uz nevim, je to cely zmateny.

Je to stejny jak psal TheLegendLH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ohledne problemu s FIFA11 a online hranim, pokazde koukam take na kvalitu spojeni v pravem hornim rohu obrazovky pri spojovani, takovy ukazatel sily signalu. Kdyz neni zeleny, odmitam ihned zapas, jelikoz me potom nebavi sledovat na TV slideshow misto opravdoveho hrani :cheesygrin:

Nekdy se stane, ze spojeni opravdu spadne i behem zapasu, ale to bych spise pripisoval bud bugu ve hre, anebo chybe na strane serveru EA sports, ponevadz treba 5 minut se nic nedeje a jen to pise, ze ceka na spojeni s protihracem, zpravidla pri zmene stran, nebo pred ukoncenim zpasu.

Ale abych necim take prispel, strucne popisu mozny postup reseni, ale upozornuji, ze je potreba znat problematiku routeru a sitovych nastaveni, zaroven musi mit vase PS3 manualne nastaveno sitove pripojeni a IP adresu:

1. Nastavit manualne sit na PS3 dle moznosti routeru

2. Povolit na routeru forvardovani portu nutnych ke hrani online ve FIFA 11 : 80,443,3659,6000,9570,9980-9989,10000-12500,42100-42199

3. Povolit IP PS3 v DMZ nasteveni routeru - tim "obejdeme" router

4. Zkontrolovat nastaveni Firewallu na svem routeru - pripadne vypnout vse, kdyz pomuze

5. Stale nic? Obratit na providera a resit asi verejnou IP adresu.

Pro NHL staci mit porty nastavene tyto: 80,443,990-9989,30350-30400,42100 - proto vam asi bezi NHLko a ne FIFA...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vubec sme se nespojili.Zkusim se jeste podivat do nastaveni routeru jak pise WIN4EVER2,jen mi prijde divny,ze s nekym to jde a s nekym ne.

... no ja jsem spise radil vseobecne postupy pri nemoznosti se spojit s kymkoliv v online. V tvem pripade si myslim, ze asi nebude problem u tebe, jelikoz jsme spolu vcera taky hrali a vse slo v pohode az na vysledek, ne? :roll:

Uvidime o vikendu az se nas sejde mnohem vice a pak muzem nad necim spekulovat, mozna by to chtelo vice popsat ten problem se spojenim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hazelo mi to chybu casovy limit spojeni vyprsel,tomu druhemu nevim co to psalo.No prave sem si taky myslel,ze chyba nebude na moji strane,kdyz s ostatnima to jde,jenze dadado pak hral s Lukynhem(s kterym sem hral i ja a slo nam to)a s tim mu to slo normalne,se mnou to neslo,takze to me spis zarazi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych pravdu rekl, namam rad hrace, kteri vzdavaji boj a jeste jsou drzi, ovsem to, co navrhujes bych povazoval az za krajni reseni, pokud by se ale naslo vice hracu se stejnou zkusenosti s chovanim mYxro, pak bych byl pro durazne varovani a posleze i vylouceni z ligy. Chlapi, vzdyt to hrajeme mezi sebou prevazne pro zabavu, nejde tu prece o zivot, ne?:)

Edit: A jaky je vlastne tvuj nick?

Co na to rikas T3NKu? Ty jsi tu sefem... :chef:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obcas hraju s kamosem jen tak a nekdy nam to proste jde a nekdy ne takze asi jak uz tu bylo receno preste zkousetz a uvidime :D nebo mozna to nastaveni routeru ale do toho se poustet bez podrobnejsiho navodu asi nebudeme :D

jj, to se nekdy stava, asi pretizene servery EA sports, nic neni a nikdy nebude dokonale... musis vydrzet a zkouset to znovu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hral jsem s hracem mYxro.Vedl jsem v 1.polocase uz 3:0 a on me to vypnul.Kdyz jsem se slusne zeptal co dela tak me odepsal DRZ HUBU.Skutecne si myslite ze takovyto hrac muze hrat regulerne online ligu kdyz neumi prohravat.Navrhuji KICK.

No pokud je to pravda tak to by me taky nastvalo,tohle nesnasim,kdyz neumi nekdo prohravat,vyresil bych to opakovanim zapasu s tim,ze te necha mYXro vyhrat polocas 3:0 a druhej normalne dohrajete,pokud by nesouhlasil udelil bych vystrahu,ale to je na GM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu