Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký xbox?


litterpool

Recommended Posts

Ahoj,prosím o radu,prošel jsem Vaše fórum,ale odpověď jsem nenašel.Chci si koupit xbox.Ale chci aby byl flashnutý,tzn.abych moh stahovat a vypalovat hry.Mám si koupit starší Xbox Elite,a nebo nový Slim?Diskuze se často rozcházejí,někde říkají,že slim nejde flashnout,někde že jo.Kde je pravda?Když si koupím nový xbox slim,půjde flashnout?Díky za odpovědi.Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si starší xbox "fat" nebo-li jak píšeš Elite, revize Jasper. Tyto xboxy se už ale neprodávají, nebo spíše už je nekoupíš všude, takže jedině zde na fóru si ho seženeš a nebo v bazaru. U slimáka je to následovně: musel by sis koupit slim s fw mechaniky 9504, aby se dalo flashnout - jak poznat fw 9504:http://www.flashxbox.sk/aku-mam-mechaniku-v-xboxe/#clanok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

nezabudni, ze ak kupujes z druhej ruky, je tam vzdy riziko banu (v pripade ak niekedy bol xbox flashnuty), v horsom pripade xko ten ban moze mat alebo moze mat RRoD (v pripade starsich verziach)

urcite si pozri XVal po pripojeni na Live (flasheri dokazu premazat secdata ale ak bola konzola flagnuta na live pravdepodobne sa to vrati naspat)

ked uz konzolu z druhej ruky, odporucam taku ktora nikdy nebola flashnuta a je revizie jasper a novsej (RRoD sa tiez da osetrit "docasne")

ak kupis novy Xbox S s mechanikou 0225 (momentalne v predaji spolu s 0500) tak budes musiet na flash cakat, mozno mesiac, mozno pol roka ... nikto nevie, takze je tam riziko, ale ocakava sa ze vyjde flash hned ako zisti, ako zapisat FW do mechaniky (zapis je hw blokovany)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu