Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

error 80710A06


Johny7

Otázka

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

jo posledni dobou mi to dela taky chyby, ze se automaticky po zapnuti konzole nepripojim na psn, vyhodi mi to chybu, ale po rucnim pripojeni to jde potom v pohode... to same mam s trofejema, kdyz dam synchro trophy, tak mi to na 10% zasekne a nejde dal... ale pritom trofeje mam aktualizovany viz moje trophy card v profilu. Maj to cely nejaky pokazeny... jsem si zrovna vcera rikal, ze jestli to s PSN a SONY pujde takhle dal, tak se na PS3 asi vyprdnu a budu zase piratit na PC, clovek plati za hry, a ani poradna podpora ho neceka :(:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

V posledných dňoch, ba dokonca až v týždňoch mali niektorí užívatelia problém prihlásiť sa do siete PlayStation Network. Dnes ráno sa s týmto problémom stretol úplne každý. Čo sa deje? Podľa Twitteru európskej Sony PlayStation práve prebieha údržba PSN. Bohužiaľ nepíše sa tam dokedy bude trvať a budú informovať o tom, akonáhle to budú vedieť. O trpezlivosť žiada aj americká Sony PlayStation na svojom PlayStation Blogu, kde píšu len to isté, čo aj kolegovia z Európy.

Rovnako aj jeden z moderátorov oficiálneho PlayStation fóra potvrdzuje údržbu PSN, pričom uvádza, že počas nej nebude fungovať:

• Qriocity

• PlayStation Store

• Account Management

Počas tejto údržby by Vám to malo hlásiť nasledujúcu chybu (80710A06). Budeme vás informovať o tom, kedy táto vopred neohlásená údržba skončí.

Zdroj: www.ps3mania.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jsem dalsi komu to nejde je 20:20 nikde jsem nenasel jak dlouho to bude trvat. Pri prihlaseni na Playstation network to hodi: ,,An error has occurred. You have been signed out of Playstation Network (80710A06)" nekdo pise ze na tyhle strance se to da kontrolovat http://cz.playstation.com/ v pravo nahore tam sviti tecka cervene off nebo zelene on ted je to off a pred 20 min. tam bylo on ale stejne jsem se na Playstation Network neprihlasil. Prosim jestli se nekdo uz pripojil napiste nebo jakykoliv jiny informace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jde prostě o úpravy na PSN ,poslední dobou byli problémy se stabilitou ,často se nešlo připojit. Podle mě to minimálně do půlnoci nepůjde ,ale je to jen můj názor.

Jinak na této stránce se to dá opravdu kontrolovat http://cz.playstation.com/ ,předtím to bylo jen chvilkové spuštění a hned to zase dali off ,proto nejspíš nešlo připojit. Zde je menší info o tom ,co se s PSN děje http://blog.eu.playstation.com/2011/04/21/update-on-psn-service-outages/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu