Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

error 80710A06


Johny7

Otázka

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

já můžu sony jen poděkovat,díky ní jsem neproseděl doma v tak nádherném počasí,dneska to už podle mě nahodí,bude to tak kolem 17:00 ,,moje teorie´´ to je ale hrozné,jak někteří závisláci tady nadávají,oni snad těch 6 dni,zkoušeli se připojit na psn,dneska ale neni pěkně,tak doufam že to nahodí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mne ten vypadek uplne vyhovoval, prosel jsem se pekne venku v kratasich a hlavne kdyz vysel mortal kombat, nelezl jsem ihned na online a v klidu se naucil svoji postavu dobre. Tak uvidime dneska nebo za mesic, jak na to jsem.

Je taky moznost,ze jste vsichni celosvetove dostali ban:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já jim nemám za co děkovat, páč si umím poručit, přes den jsem venku s dětmi i když jde PSN a hraji BC2 až kolem 23:00 a to už tak krásně venku není...navíc na velikonoce jsme tři dny byli u babiček a rodičů, ale přijedu a stejně nic...furt neví kdy to půjde, jsem zvědav, co budou plácat až konečně zjistí co, jak a kdy síť půjde...těšil jsem se, že bude o svátcích více času na hraní online a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hackerům se údajně prostřednictvím vlastního firmwaru podařilo PSN přesvědčit, že jsou hacknuté konzole součástí vývojářské sítě Sony, díky čemuž si jejich majitelé mohli z PSN stahovat zdarma co chtěli.

Jestli tohle muze za ten vypadek,tak to je teda husty:) Tak to se psn,jeste hodne dlouho nedockame

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj, dostali se k vývojářským účtům a řešení sony je: nevíme co budeme dělat...všechno vypneme! to je panečku sofistikovaný přístup k problému hodný 21. století, bravo.

me to reseni prijde naprosto spravne, hlavne ze uz vim proc se tomu tak deje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já bych čekal bleskové zabezpečení a odstavení nabouraných vývojářských účtů tj. chirurgicky přesný řez a ne "kobercové bombardování". V práci adminuji několik webů a taky nevypnu celý eshop jen proto, že mi do něj např. někdo protlačí objednávku bez cen, řeším pouze danou konkrétní záležitost nebo problém. spíše se ukazuje, že vlastně neví co se děje, takže pro jistotu vše vypnou, amatéři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
já bych čekal bleskové zabezpečení a odstavení nabouraných vývojářských účtů tj. chirurgicky přesný řez a ne "kobercové bombardování". V práci adminuji několik webů a taky nevypnu celý eshop jen proto, že mi do něj např. někdo protlačí objednávku bez cen, řeším pouze danou konkrétní záležitost nebo problém. spíše se ukazuje, že vlastně neví co se děje, takže pro jistotu vše vypnou, amatéři.

ono se to lehko rekne, stejne na 100% nevime co se stalo,dokud neda sony oficialni reseni. Reseni se nabizi mnoho, treba toto byla jedina moznost. Pochybuju,ze tam pracuji amateri. Jinak single mode,taky nabizi hodne moznosti,jak se zabavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu