Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CF 3.60 M33 (PSP Slim !!!!) - N�VOD


tekken90

Recommended Posts

S konverzí si rád pohraju...pučim si film z DVD půjčovny a zonvertuju si to....

Na co teda budu stahovat MP4ku s rozlišenim pro PSP (už s komprimovanou kvalitou), která se musí znova komprimovat do stejný MP4ky??? Co to je za hovadinu? Proto stahuju MP4ku s rozlišenim 420x... aby to šlo v PSPčku.

Když budu 10x komprimovat zkomprimovaný video, tak aby se pak taky na to dalo koukat. Teď jsem stáhl další MP4ku pro PSPčko....stejnej problem: "unsupported format"...

Asi SLIM M33 neumí stejnej formát MP4ky jako FAT

je to mozne.. oni jak se v tom porad hrabou, tak tam upravujou kodeky co PSP umi a co ne.. delaj v tom bordel no :P napis do SONY na support.. ja mam video od bratranka, co stahl zde na forku, nejakej filmecek, jemu na 3.40 OE-A jel a me na 3.51.M33 update 4 take.. takze na Slimu asi bude nejaka uprava nebo co.. kazdopadne to smeruj na SONY tenhle problem, tady nejde o to ze mas CFW, ale o to ze na FW 3.60 nejdou filmy co sli na fatu.. je to divny.. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 288
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Supr tak už to mám.

PSP FAT DG 3.52 M33 díky Anonymousovi_

PSP Slim 3.60 M33 Díky návodu od tekkena

akorát mě zarazilo že mě nešly na Slimovi některý hry.

Ale pak sem si vzpoměl jak mě Anonymous ukazoval to menu M33 na HOME

a nastavil sem si tam UMD ISO MODE - SONY NP9660

a ted snad už pujde všechno.

Jo nechodí mě "Enable WMA Playback" furt to chce potvrzovat a někam spojovat.

Na fatovi 3.52M33 mám Enabled

Nevíte někdo jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi tak mám PSP Slim 3.60 ale nemám potřebný věci k tomu flashnutí je tu někdo z okolí Příbram?? nebo poblíž co by mi to komplet udělal :) odměna by nejspíš byla to je jasný ;-)

a další věc mám originál UMD hru "GUN Showndown" která mi nabízí upgrade na 2.71 nešlo by díky tomu to pořešit něšjak jednodušeji? :) prosim ozvěte se na icq kdo by mi to flashnul :)

ICQ 447-082-396

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu