Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CF 3.60 M33 (PSP Slim !!!!) - N�VOD


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 288
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak teď už nechápu nic. A to si myslím, že kompům celkem rozumím a taky mi už není 15 :) Jenže PSP je holt asi něco jiného než PC...

Tys asi myslel Pandoras Battery na unbrick ze? Na tekkena se musi v tomhle pomalejc, aby te pochopil :D Ano, na Pandore co udela unbrick se pracuje, zatim to neni mozne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mysliš, že někdy půjde ta Pandora Battery udělat i na Slimu? Thanx
tohle je pandoras battery :lol:...jen trochu poupravená verze ;)
Tak teď už nechápu nic. A to si myslím, že kompům celkem rozumím a taky mi už není 15 :) Jenže PSP je holt asi něco jiného než PC...
Tys asi myslel Pandoras Battery na unbrick ze? Na tekkena se musi v tomhle pomalejc, aby te pochopil :D Ano, na Pandore co udela unbrick se pracuje, zatim to neni mozne.

ale on nikde nepsal nic o UNBRICKU :blink:

spíš myslel jestli se ta baterie a karta dají vytvořit na slimu....no ta otázka je trochu zavádějící no :D.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tys měl k dipozici PSP Fat? NEbo jak jsi to udělal, že ti to fachá?

Ještě zkusím pokus: není tu někdo z Ostravska, kdo by měl fat, chodil tady na fórum a byl ochoten mi pomocí svojí Pandory dát do mojí slimky CF? Samozřejmě za odměnu, klidně i finanční...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu