Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CF 3.60 M33 (PSP Slim !!!!) - N�VOD


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 288
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Hledam ochotnyho typka z okoli plzne,kterej by me udelal.........z plastovy krabice jmenem psp slim,multimedialni system,kde by se dali hrat isa....pridam nakou tu stovku...mozna...

Ja jsem z Plzne a uz jsem jednoho slima predelaval, tak se kdyztak ozvi na PM , ICQ apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaw,

mám dotaz - esli funguje MaxSafe pro obnovu IdStorage,

a taky ještě druhej, esli se ta Pandora má dělat s baterkou z FATka nebo SLIMky........... Díky za response......

Jo a eště by mě zajímalo co znamená toto:

Johanka mi nešla spustit ani s UMD Diskem

taky bych ještě rád věděl esli je tam po flashnutí na tu slimku taky recovery menu a přístup k f0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a sel by downgrade z psp slim s FW 3.71?pls je to pro me dulezity

nejde protože na Slim žádnej Dg není jen flash,,,,100% funguje na 3.60 ale na 3.71 ti nikdo nezaručí funkčnost ;)

zdravim, hledám někoho z prahy nebo benešova a okolí, kdo už dělal 3.60 m33 na slimáka a kdo by mi to udělal:lol: nějákou tu stovečku sem ochotnej zaplatit. díkec... dyžtak písněte na maila.... díkec čaj

kontaktuj uživatele Anonymous_ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Taky se vam to pandora menu zaplo hned jak jste vlozili baterku ? ani se psp nemusi zapinat , jo a jeste mi svitilo wifi . Kazdopadne vse probehlo podle planu :D Akorat z niceho nic me prestala fungovat origo baterka co byla u slima (s tou sem nic nedelal) , v zadnem psp vubec nereaguje . Zvlastni , ze by se tak vybila ze uz nejde nabit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf, to mu by ste beverili co se mi stalo. Jak už víte nejsem žádná lama a s psp neco umím, ale tohle byla pro me zovotní skouška. Na poprvé se to nepovedlo, protože sem narval baterku se slimu do fat, ktera tam samozrejme jít nemela a ja se bal, že se posere psp a tak sem stim prestal. Na druhy pokus ktery sem delal dnes to vyslo ale jediný co se mohlo posrat sem byl já, protože sem smazal soubor eepron ktery vraci baterii do normálu, no ale to bych nebyl já abych to neudelal, a moc dekuji wokonatorovi, že pri me stál.díki (bože)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf, to mu by ste beverili co se mi stalo. Jak už víte nejsem žádná lama a s psp neco umím, ale tohle byla pro me zovotní skouška. Na poprvé se to nepovedlo, protože sem narval baterku se slimu do fat, ktera tam samozrejme jít nemela a ja se bal, že se posere psp a tak sem stim prestal. Na druhy pokus ktery sem delal dnes to vyslo ale jediný co se mohlo posrat sem byl já, protože sem smazal soubor eepron ktery vraci baterii do normálu, no ale to bych nebyl já abych to neudelal, a moc dekuji wokonatorovi, že pri me stál.díki (bože)

ja taky malem umrel pri fw 3.60 M33 na slim jeste ze mi tekken radil a uklidnoval...nervy solidne vybrnkany :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem delal tu posledni cast jak v psp nic neuvidite a mate dat X, vlozil jsem pandoru do slimu, slim se jen zapnul a nic tam nebylo, tak jsem dal X, ale zdalo se mi to naky divny, jakoze to nefunguje tak to zopakuju 5* a nakonec zjistim ze uz tam M33 davno mam:)(po prvnim zmacknuti X):lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu