Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CF 3.60 M33 (PSP Slim !!!!) - N�VOD


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 288
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Jsem z Mostu....okolí Chomutova, Teplic....cca 80km od Prahy. Zaplatim i za upgrade. Vzhledem k tomu, že jsem to dostal, nemam ani žádný hry a originalky nechci kupovat, tak za nějaký plný dívko gamesek taky dam nějakou tu kačku...

Klidně i do tý Prahy přijedu o víkend...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši tak mi teda fakt pomozte, najde se někdo, kdo by mi upgradnul PSP Slim? Klidně přijedu do Prahy a samozřejmě zaplatim.....

napište mi na libor(at)kk-net.cz

dikys.

Zdarec hale ja jsem sehnal PSP fat,dneska mi ho pujci kamos tak bysme se mohli nejak kdyztak dohodnout...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Mohl by nekdo prosim finalne upresnit, jestli jdou flashnout i slimaci s fw 3.70 a 3.71? Chtel bych si ho koupit pres online shop (nemuzu si ho na miste prohlidnout) a netusim, jake fw se do nich momentalne ladujou, takze se pro jistotu ptam, jestli to nahodou neni jedno. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to jsem rychle skoncil!!!

Potrebuju radu podle navodu mam udelat tohle:

Postup:

1 ) Vytvořte Pandoras battery a Pandoras Magic Memory Stick podle tohoto návodu

2 ) Zapněte Fat PSP s vloženou Pandoras Magic Memory Stick ale s obyčejnou baterkou !!!!!

Jenze problem je ze to PSP fat ma jinou baterku nez PSP slim,baterku ze slimu do PSP fat nenarvu(nejde psp proste)ale Paterku z PSP fat do psp slim klidne dam a jde to...Tak by mne zajimalo kdyz vytvorim na PSP fat Pandoras battery a Pandoras Magic Memory Stick jak pak udelam to kdyz dojdu k druhymu bodu,kde vemu tu obycejnou baterku kdyz uz mam Pandoras battery a tu z psp slim ta tam nejde jak jsem rikal...takze by mne zajimalo jak to vy delate? jde snad vytvorit Pandoras Magic Memory Stick zvlast nez vytvorim Pandoras battery? jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu