Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CF 3.60 M33 (PSP Slim !!!!) - N�VOD


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 288
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

No tak to jsem rychle skoncil!!!

Potrebuju radu podle navodu mam udelat tohle:

Postup:

1 ) Vytvořte Pandoras battery a Pandoras Magic Memory Stick podle tohoto návodu

2 ) Zapněte Fat PSP s vloženou Pandoras Magic Memory Stick ale s obyčejnou baterkou !!!!!

Jenze problem je ze to PSP fat ma jinou baterku nez PSP slim,baterku ze slimu do PSP fat nenarvu(nejde psp proste)ale Paterku z PSP fat do psp slim klidne dam a jde to...Tak by mne zajimalo kdyz vytvorim na PSP fat Pandoras battery a Pandoras Magic Memory Stick jak pak udelam to kdyz dojdu k druhymu bodu,kde vemu tu obycejnou baterku kdyz uz mam Pandoras battery a tu z psp slim ta tam nejde jak jsem rikal...takze by mne zajimalo jak to vy delate? jde snad vytvorit Pandoras Magic Memory Stick zvlast nez vytvorim Pandoras battery? jak?

to PSP můžeš dát klidně na nabíječku a žádnou baterku tam dávat nemusíš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak muzu potvrdit ze to jde :) Uz mam CF 3.60 M33 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dekuju :bash:

jeste mam dotaz asi mi na tenhle CF nepujdou starsi hry prepokladam skousel jsem Tony_Hawks_Underground_2_Remix a nesel...

ja teda jeste nenasel hru ktera by mi na 3.60 M33 nesla jen ty homebrew zatim teda:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam stejny problem - novy slim a nikoho kolem s PSP s podporou homebrew. Nenasel by se nekdo v okoli Zlina, kdo by mi vyrobil Pandoras battery a Magic MS? Oboji mam pripravene. Diky.

lidi ve Zline s podporou HB je hodne staci jen hledat ;) vsak jestli chces tak napis PM a muzem to nekde zkusit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj lidi prosim vás může mi někdo pomoct teď jsem si pořídil psp a nevím jak to mam přehrát vim jsou tu návody,ale já to nechápu...kdo by byl tak laskav pls moc...mam software v psp lsim 3.60 předem dík...
Potrebuju nekoho kdo zmakne aby mi na slima sli iso hry please

Piste odkud jste! Takhle nevime kdo je u vaseho mesta nejblize, pokud jste z liberce, napiste tekkenovi, z melnika napiste hanovi(ja:cheesygrin: ),atd......

v nejhorsim pripade poslete psp tekkenovi a on vam to upravi...posle zpet..

ale to byste se ho museli zeptat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu