Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash xbox


Ondra94

Recommended Posts

Zdravíčko,jelikož mi žádný flasher z mého okolí neodepisuje(jsou tady jen dva,Brno)tak jsem se rozhodl si to flashnout sám.Potřeboval bych nějáký stručný návod,nevím ani jakou mám mechaniku.Nikdy jsem o tom nic nečetl a kromě PSP jsem neflashoval nic.Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aku mas mechaniku: http://www.flashxbox.sk/aku-mam-mechaniku-v-xboxe/

v pripade, ak by si tam mal lite-on alebo nieco novsie, VIA karta ti stacit nebude a bude potrebna Probe, resp. aj rezanie, resp. X360 USB takze sa ti o dost predrazi, v takom pripade odporucam si to dat flashnut a zobrat si kluc do buducnosti, aby si si mohol aktualizovat FW (ak mas kluc, nieje problem, staci ti VIA za 9$ http://www.dealextreme.com/p/via-4-port-sata-and-ide-expansion-pci-card-4706 )

pripadne kup ten X360USB s napajanim, flashni 3-4 mechaniky a prachy mas naspat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kartu strcis do PCI portu, vyvedies sata kabel z vnutorneho portu (ktory jediny funguje na flash), pripojis to na x360 mechaniku v otvorenom xboxe, zapnes jungleflasher, nahras povodny firmver (dvdkey), spoofnes do najnovsieho firmveru, zapnes xko (napajanie mechaniky), intro (pravdepodobne vypnutie/zapnutie mechaniky do 1 sek.) / write / outro ak sa vsetko podari vypnes xko a odpojis .. :-) v jednoduchosti je to postup flashnutia ktory nezahrnuje vycitanie klucu z mechaniky - tam je to vsade ine - momentalne najuniverzalnejsi sposob je cez X360USB (niesom jeho majitelom, v tom ti neporadim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu