Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash 6.38


Minis

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Bohužel zatím taková možnost není (i když už je cfw hotový ale zatím ho nechtějí vydat), máš tedy alespoň šanci si zahrát homeberew a hry ISO do 728MB přes iso2eboot

Zatím ? Jsou tak hloupý (sorry za to slovo) že ho pravděpodobně nikdy nevydají

"scéna nebyla nikdy tak mrtvá jako je teď, každý chce hrát jenom ISO hry. Uživatelé mi jsou nevděční, ale nejen to, ještě nadávají že dávám do svého CFW malou podporu ISO her. Diskutoval jsem o této problematice a dospěl jsem k tomu že HEN nikdy nevydám !

Greetings, Total_Noob"

(přeloženo z total_noobštiny do CZ ? :D

Wololo ještě dodal že tak nějak se zachoval i team "Typhoon" který měl původně úvest hack na firmware 6.10, no stejný názor a tvrdohlavost která nezná meze. Přece nenahraju video na YouTube a potom k němu napíšu že ho nikdy nevydám jak jsem talentovaný :roll: Snad změní názor :party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To TN fakt prohlásil? :D Ano nevím...

Ono záleží jakýma očima se na to kouká. Uživatel od CFW čeká ISO podporu, ale jeho tvůrce jí třeba nechce nebo díky obavě Sony jí nepřidává či má prostě jiný důvod a pracuje jen na tom aby FW měl víc možností/funkcí - TNův případ. Ještě že tu máme Virtuous Flamea a Coldbirda kteří se ISO podpory nebojí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu