Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nejde me psp


hurvajsz

Recommended Posts

ja to tam mel nahrane a normalne jsem hral vis ale pak jsem si omilem najel do obrazku na flash a omilem to smazal tak jsem to tam chtel nahrat znovu a bohuzel se me to nepovedlo

Jestli chápu dobře tak jsi smazal 5.03 ChickHEN (ty obrázky na flash)? Tím ale brick určitě nenastal, musel jsi to po*rat něcím jiným...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já raději flash nedávam nechci něco podělat radši budu pařit koupený hry:) ale myslím ža jedinou věc kterou můžeš dělat je prodat tohle na náhradní díly a šetřit na nový :-) jen můj názor

Když člověk neni ♥♥♥♥♥ tak nic nepodělá... To že dneska hodně lidí dělá <-> oviny, to už je věc jiná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,např. jeden ♥♥♥♥♥ z bytovek chtěl nahrát na 3000 HBL a říkal jsem mu at si přečte topic rpo začátečníky,ale ten ♥♥♥♥♥ šel na PSN,stáhl update,v updatu samý X a až se mu to updatovalo ta kvyhodil baterii,Brick a následná reklamace,jenže to koupil u nějakejch ♥♥♥♥♥ů a ti mu neposlali ani psp ani money :) šikovnej kluk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
ahoj vsichni prosim o pomoc... instaloval jsem flash a psp se me seklo a nejde vubec zapnout... jen sviti power a to je vsechno :( nvm co mam delat :( myslite ze by me pomohla pandora baterie??? prosiiim piste lidi at muzu parit :D

nevím jestly si na svém psp jeste nekdy zapaříš ale aspon máš stylový težítko na papír

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu