Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Delete....


taxik

Recommended Posts

Jako lidi,který by ponechali své milované PSP na pospas bricku? No kámo,na to se ti každej asi vy*rere. =D

Hlavně když ho pošleš na reklamaci, tak tě pošlou leta tak do ( ) ) protože si tam dával pirátský věci a tím pádem ti to nereklamují. Takže já bejt váma lidi vykašlu se na to =D

Já osobně bych do toho nešel protože si svýho PSP vážím až moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No celkem by mě zajímalo co z toho vyleze, takže se hlásím jako dobrovolník na betatest ale na 3000/go to rozhodně zkoušet nehodlám. psp 1000/2000 mám k dispozici dostatek takže jedině na těch. pandoru mám taky takže není problém případně udělat unbrick

btw říká ti něco recovery flasher? Připadá mi totiž že se snažíte o něco naprosto identického

jen ještě otázka, máte už hotový něco jinýho krom toho nevzhledného menu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No celkem by mě zajímalo co z toho vyleze, takže se hlásím jako dobrovolník na betatest ale na 3000/go to rozhodně zkoušet nehodlám. psp 1000/2000 mám k dispozici dostatek takže jedině na těch. pandoru mám taky takže není problém případně udělat unbrick

btw říká ti něco recovery flasher? Připadá mi totiž že se snažíte o něco naprosto identického

jen ještě otázka, máte už hotový něco jinýho krom toho nevzhledného menu ?

KOSScz: Dík za přihlášení

Raczek: Neboj je tu už hotové, menu se možná ještě upraví atp. na tom unbrickeru bylo vyzkoušeno loadnutí aktualizace 6.35 a 6.20. No nahráli se takže by neměl být problém max při reinstalaci z 6.20 na 6.20 by se mohla objevit BSOD (každý ví co to je :) )

DannyWay: Myslíš si že to takhle PRO team nedělal ? Samozřejmě že ano, protože Coldbird má PSP Go takže riskoval. Je to dobrovolný a říkám že už je to hotové jen ten obrázek je důkaz a menu se překope :) KOSScz je statečnej a to má unhackable PSP. A slušně řečeno jenom tady odražuješ lidi, kdo říkal že řeknu u reklamace že jsem tam dával pirátský věci ? Není to náhodou jen obyčejný update od sony :)? Reklamoval si už PSP ? Hele, kámo nic o tom nevíš. PSP už jsem reklamoval, stačilo říct svítí kontrolka kartu sem k tomu nedal protože psp bylo bricknuté (Semi-Brick) (6.35 PRO-B3) no a v pohodě se to vrátilo dokonce i s 3G modulem (předtím 4G) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu