Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pro veterány PSP


p-l-a-y-e-r

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Hry co jsou přímo pro PSP jsem nikdy moc nehrál. Já hrál spíš hry z PSX, GBA, MAME a ostatní emulátory. Nové hry mě prostě nebaví. Ano rád si zahraju něco s luxusní grafikou, ale po dohrání hry už si na ni nikdy víc nevzpomenu. Asi už jsem starej:P

Zato hry jako Doom, Tomb raider I-V, ShadowMan, Resident evil, Crash, MDK a podobné vykopávky si s chutí zahraju aspoň jednou do roka a je mi fuk, že už jsem to hrál tolikrát:bash: Kdyby nebylo PSP, tak už se k takovým hrám ani nedostanu, protože ty co vyšly na PC v dnešní době těžko spustím a pokud ano, tak mě to na tom desktopu už ani tak nebere. Zato když to spustím na PSP, tak bych to vydržel hrát celý den. Nevím, čím to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OoOoO Doom1-2 forever !

Na PSP hraju jen když jsem s kámošema (to nikdy neomrzí :) ) MP :)

Takové pařbičky jako GOW si zapařím od znova (4x vyhrán příběh)

Mě spíše záleží na hratelnosti a zábavě než na grafice :)

Co je na PSP asi stále hodně dobré jsou filmy (FOREVER!) v dobré kvalitě. No mě to PSP ještě baví a pařím na něm spíše HomeBrew (LameCraft).

PSPéčka se asi nezbavim :) Naopak přemejšlím o koupi 2004 s možností udělat pandoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSPčko jsem předevčírem koupil již po třetí :D První psp jsem měl asi před 6-7ti lety. Byl drahý jak "svi*a" :D Důvod proč jsem teď zase koupil je .... zábava na cestu při nudné chvilky :) Hraju teď znovu ty hry, co jsem kdysi hrál před 7mi lety a stále dobrý :) Když srovnávám hraní na iPodu Touche a PSP, iTouch/iPhone má zajímavé hry, ale hratelnost je PSP lepší podle mě. Čekám, že se vrátím do školy, tak budou zase multiplayer Tekknen, MoH atd. :D První PSP mi ukladli :D Druhý jsem vyměnil za xbox360, třetí mám teprve druhý 3. den :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chilli_Master:No urcite si nemel prvni pred 7mi lety. Jinak podle me taky urcuje jak dlouho te psp bude bavit nebo ne podle toho jestli mas flash.Ja vim ted si bude vetsina z vas klepat na celo ale:Kdyz ho mate sjedete okamzite vsechny pecky co tam jsou behem par dni stylem prvni hra dobry, du na dalsi.Za chvili neni co hrat tak se stahuji kraviny a ty uz cloveka nebavi.Kdez to kdyz si jednou za cas koupite origo tak si tu hru poradne uzijete a dohrajete ji do konce, potom zjistite ze vlastne porad vychazi neco noveho a ani to vlastne nestihate.Psp mam od launche a porad me to bavi (navic dohanim nektere resty z dob ps1 :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu