Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pro veterány PSP


p-l-a-y-e-r

Recommended Posts

vy co máte psp už min.přes 2 roky baví vás stále na něm hrát?já mám psp tak rok a půl a ten první rok sem ho měl pořád všude sebou a teď si na něj sotva vzpomenu a kámoši kterým jsem to doporučil aby si je pořídili taky tak někteří se jich zbavili už po 3 měsících

nevím čím to je ale zajímá mě váš názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam to stejny jak KOSS mam ho teda uz 5 let ale zbavovat se ho nhodlam jednak kuli tomu ze je jeste spousta her ktery sem nehral a chci dohrat,potom kuli emulatoru GBA a koukam na nem na filmy...mimoto mam k nemu citovou hodnotu protoze sem si ho poridil cca v 15-16 za prvni vydelany penize na brigadu.Jinak co ho mam tak s par vyjimkama na nem neco delam kazdej den.Nekdy vic nekdy min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ho mam pol roka.A mal som uz take chvile ze som nan nesiahol par dni.Potom prisla nejaka nova hra ako napr. teraz Lord of Arcana tak si skoro kazdy den aspon cvilu zahram :D Ale vacsinou nanom pozeram bud filmy,videa,serialy. :D Mal som aj Nintendo DS Lite a musim priznat ze to som mal o 100% radsej a bol to pre mna najlepsi kamos :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď zoberiem do úvahy že som si kedysi požičiaval PSP od brata a svoje mám tiež už dosť dlho, musím uznať že ma stále baví hrať sa. Hry ktoré som prešiel som prešiel na všetkých úrovniach a hrám stále nech sa zlepšujem. Postupne rozširujem svoju zbierku prejdených hier. Tie čo ma najviac bavili a sú fakt že dobré som si aj kúpil. No a čas celkovo koľko mám už psp je cca 4 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stary PSP uz je pase....kdo by na nem hral...her uz moc neni a grafika je taky out...bylo to pecka ve svy dobe...ted uz ne...ted uz si taky jen par lidi obcas zahraje starsi hru na PC nebo PS2 to same s PSP...a hlavne je to dany vekem...dneska uz kazdej mladej chce poradnou grafiku...a bez ni je to pro nej naprd...takze proc hrat na PSP kdyz si muzu zahrat napr Crysis 2 na necem jinym......ja bych si treba PSP zase koupil..ale to by baterka nesmela odejit ani ne po 4 hodinach hrani :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To kapr: proč srovnáváš psp s hraním crysis, vždyť psp je handheld - to je úplně něco jinýho a v dnešní době to pořád má na handheldy nejlepší grafiku, když pomineme hry na chytré mobily, které by se daly srovnat s psp ale hratelností snad ani moc ne. Pořád se stále hrají pokemoni a ty jsou sakra staří.

Ja už nehraji tak moc na psp hry, už jsem jich za ty 3 roky projel snad všechny, teď hraji patapon 3, občas se dívám na filmy nebo na něm čtu knížku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To kapr: proč srovnáváš psp s hraním crysis, vždyť psp je handheld - to je úplně něco jinýho a v dnešní době to pořád má na handheldy nejlepší grafiku, když pomineme hry na chytré mobily, které by se daly srovnat s psp ale hratelností snad ani moc ne. Pořád se stále hrají pokemoni a ty jsou sakra staří.

Ja už nehraji tak moc na psp hry, už jsem jich za ty 3 roky projel snad všechny, teď hraji patapon 3, občas se dívám na filmy nebo na něm čtu knížku.

Protoze kdyz vyslo PSP tak ta grafika byla jedna z nejlepsich jeste k tomu jsi si to mohl vzit sebou nekam...a kdyz dneska vyjde hra ktera ma mozna dobrej pribeh ale spatnou grafiku tak kdo si ji koupi?asi moc lidi ne(jo par jo ale tady nejde o par..ale o statisice) a hlavne vsechno te jednou omrzi...takhle je to se vsim...proste to jde kupredu a na stary se zapomina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak.Napriklad uz spominany pokemoni.Tam je aka grafika a popritom aka uspesna hra to je.Mario tiez.A zas tiez porovnavat hry z novy PC s 6 rocnou konzolou?Inak neviem ci si hral na PSP God of War,The 3rd Birthday a podobne hry ked hovoris ze grafika na PSP je na dnesnu dobu slaba :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak,ja sem hral na mobilu pkmn leaf green,prosel sem ho cely a jaka skvela hra! mam ho 1 a pul roku,20 gb iso,2 gb psx,filmy,snes emulator,wifi net a hrej podcast,co vic si sakra prat? mam jen 2 dohrany hry a kopec pred sebou,filmy a dalsi,a grafika?? ja nejsem z uhlobaronovy rodiny abych si koupil iphone a dalsi,pro me je psp nejlepsi!! rikejte si ze sem magor,ale parim na ps2,na pc 6 let stary gta samp a nevymenil bych to za nextgen konzole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám svý PSPčko od Vánoc 2009. NEjdřív mě to na něm nebavilo, ale potom jsem sehnal dobrý hry a hrál jako blázen. Nabíjel klidně i 2x denně. Pak přišlo nahráni HENu a GENu-C a bavilo mě to ještě víc. Potom trošku omrzelo,ale objevovali se nové hry a na můj zastaralý GEN nešly tak jsem povýšil na GEN-C DT Mode a hrál jako divej. Po chvíli přišlo zase omrzení a teď když mi nešel nahodit HEN tak jsem dal 6.20 PRO B5 Permanent a hraju zase jako blázen. :)

PS: Až si koupím NGP tak asi budu hrát trochu nezdravě moc. Slyšel jaem že má být mezi 250-350 $ což je podle mě přijatelná částka na to co se u něj objeví nového: 2 dotykové displeje,+1 joystick,3G internet,rychlejší wi-fi,2 kamerky, bluetooth atd. Ale to je asi mimo téma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám svý PSPčko od Vánoc 2009. NEjdřív mě to na něm nebavilo, ale potom jsem sehnal dobrý hry a hrál jako blázen. Nabíjel klidně i 2x denně. Pak přišlo nahráni HENu a GENu-C a bavilo mě to ještě víc. Potom trošku omrzelo,ale objevovali se nové hry a na můj zastaralý GEN nešly tak jsem povýšil na GEN-C DT Mode a hrál jako divej. Po chvíli přišlo zase omrzení a teď když mi nešel nahodit HEN tak jsem dal 6.20 PRO B5 Permanent a hraju zase jako blázen. :)

PS: Až si koupím NGP tak asi budu hrát trochu nezdravě moc. Slyšel jaem že má být mezi 250-350 $ což je podle mě přijatelná částka na to co se u něj objeví nového: 2 dotykové displeje,+1 joystick,3G internet,rychlejší wi-fi,2 kamerky, bluetooth atd. Ale to je asi mimo téma :)

Podle toho jak píšeš, že co nový cfw, který rozjížděl víc her, jsi hrál o to více, tak předpokládám, že si nekupuješ hry a tvoje frekvence hraní závisí na tom co spustíš přes cfw, tudíž ti musím říct, že na NGP si tak cca nejméně rok zahraješ kulový jak to nikdo neflashne. Tudíž do budoucna bude PSP slim a fat stále nejlepší na trhu co do ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte musím podotknúť jednu vec. Pokiaľ psp vlastnia ľudia ako ja čo som 10 hodín denne 5 dni v týždni v práci a hrávajú iba po večeroch alebo keď zostane čas tak im to chvíľu trvá kým prejdú nejakú hru a tým pádom ich psp tak skoro neomrzí. Čo sa týka flashu ja som nemal čas moc čítať návody alebo niekoho zháňať kto mi psp fleshne. Hry som si teda kupoval. Predpokladám že je stále veľa takých ľudí ako ja čo si stale hry bude kupovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu