Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Psp 3004 fw 6.38


Nelo

Recommended Posts

Nejde,číst tě nenaučili? možná přes Iso2Eboot do 728MB

Moje oblíbená RaZzeRova hláška: A utřít prdel bys nechtěl? Použít Google není nic těžkýho!

FxR, ale to byla opravdu ošklivá odpověď. On se slušně ptal a je to začátečník. Já když jsem o PSP nic nevěděl tak jsem se taky takhle ptal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On se slušně ptal a je to začátečník.

Jo a proto má na hlavní stránce odkaz na topic pro začátečníky, nebo ten je snad jen pro neslušné uživatele?? :P

Přesně tak FxR [Taxik a Cojot - slim] maji pravdu klidni...

KOSSáku sám píšeš v jiném topicu :

"techhle topiku je tu přes 100.. tak nechápu proč zakladate nove..."

... kde je rozdíl ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry ze nadavam,ale to se uz neda,nekde by se mel dat velkym pismem link na topic pro zacatecniky,a ver mi,ze clovek jako ja,magor co chce koupit snes je alergickej na takovy dotazy,kdyby jich nebylo tolik tak vrele vysvetluju,jako jsem to kdysi delal u FxR HelpDesk PM sluzby v dobe hbl a tn hen-a,ale to byli otazky spise jako,me to nefunguje apod. max 2x tydne zprava sem n00b a sem linej hledat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není nadavaní, tohle se vejde v pohodě do tolerance. Link je hned na první stránce fora ;). Kdo na něj neklikl doposud, tomu nepomůže ani neon z Las Vegas:D Víc než si to dát do podpisu , člověk udělat nemůže nebo trpělivě odpovídat:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu