Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc s WIFI !


stevens129

Otázka

Zdarec půjčil jsem si WIFI Router abych zkusil jestli mi půjde všechno jsem zapojil jak mám vyplnil WEP prostě všechno ale když to všechno udělám včetně zapojení kabelu do routeru :D tak notebook ukáže u internetového připojení takovou tu výstražnou žlutou značku s vykřičníkem a internet samozřejmě nejde tak nevím co s tím předem díky za rady ..

-Mám NTB

-Kabel má ulomenu tu věc kterou zmáčknete aby ste kabel mohli dát do PC/NTB ale funguje normálně takže poškozen není..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

bude problém v zapojení,já když jsem měl nový router,tak jsem ho zapojil a stalo se to samé,udělal jsem restore(malý čudlík na zádech) přístroje a pak vše pozapojoval,žádne heslo nenastavoval,připojil se a šlo to,teprve pak jsem si hrál v nastavení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
bude problém v zapojení,já když jsem měl nový router,tak jsem ho zapojil a stalo se to samé,udělal jsem restore(malý čudlík na zádech) přístroje a pak vše pozapojoval,žádne heslo nenastavoval,připojil se a šlo to,teprve pak jsem si hrál v nastavení

Díky možná to bude tím..skusím to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem to myslím resetoval pak vypojil pak restartoval NTB pak vše připojil a zase stejná chyba tak fakt nevím ...:/ jo a tady je aspoň foto jak vypadá ta ikonka a mapa sítě http://imageshack.us/photo/my-images/23/beznzvuxw.jpg/ a máte to tak taky že aby ste resetovali musíte dát něco do té dírky v routeru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu