Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

přidane ceske titulky


radiel

Recommended Posts

jelikož nevim kdo nebo co je mrazík tak nevim,normalne pres strýčka googla jsem vyhledal cestinu do her konkretne do sh5 a přepsal puvodni je pravda že hra mi nejede z interniho ale jen z externiho hdd a obcas se sekne budu zkouset dalsi hry.pokud je nejaka lepsi varianta tak poraď .diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
existuje nekde cestina na Dragon Age 2 ? Kde se da sosnout? Diky

existuje :) uz sem ji udelal a uz i Fallouty a GTA komplet ne jen 40%jako sousede na XKU :) mam tam i nejake jine veci jen musite hledat. CZ by ViperXP :) hledejte na ps3haxcz

nejaka videa z hrama v cz

http://www.youtube.com/user/TheViperXP?feature=mhee#p/a/u/2/d08eN01BSNg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

umim ty cestiny delat i pro Xbox a jsem levnejsi nez kolegove na loadfiles . A cestiny nekradu tak jako mne vzal cestinu na Castlevanii, neprelozil vubec nic jen cestiny upravuje nic vic ja ty hry nektere prekladam sam. prelozi se i cela serie uncharted kdyz uz bude ta trojka tak pak to bude treba komplet balicek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu