Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Unbrick PS3


Mušák

Recommended Posts

Dostal jsem odpověď co dělá ps3 :

Dobrý den,

jinak u toho playstationu při zapnutí vyskočí na obrazovce červená obrazovka a je na ní napsáno serrious error a kontaktujte servis ( to je v xy jazycích) , nicméně podle návodu na internetu se mi tehdy, když jsem to ještě chtěl nějak řešit, podařilo dostat do servisního menu (je to nějaká kombinace tlačítka pro zapnutí jestli si dobře vzpomínám, do menu se dostanu, to normálně šlo. A dle internetu i prodejce PS je prý nutné přehrát software, nicméně ten já ale nemám a nejsem v těhle věcech zdatný, takže sem to nechal tak a teď jsme ho objevil ve skříni, tak mi ho bylo líto tam nechat ležet 5.gif

Myslíte že to půjde opravit ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

http://www.smoothblog.co.uk/2011/01/17/unbrick-ps3/ třeba tady jde o to že jakoby PS3 downgradnes..., ale nwm jiste jak to muze pomoc PS3 jsem nikdy nebricknul a nerucim za zhorseni problemu(pokud se tak stane), vsechno delas na svoje riziko

Podobny navody najdete i na strankach typu ps3hax a psx-scene, pokud chces vic navodu tak prece staci zadat do googlu How to unbrick PS3(anglicky umet musis, v nejhorsim do prekladace)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu