Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s vypalováním


Heck

Otázka

Mám takovej problém...Mám Xko a zkoušel sem vypálit Alana Wakea a NHL 11. Když to ale dám do Xboxu, neveme to jako hru a nejde to spustit...Zkoušel sem CloneCD i ImgBurn, prostě nic...FW by problém bejt neměl, všechno je to Wawe 6 a Mafii 2 origo mi to bere...Starší pálenky to taky bere...Vypaluju na pluskový Verbatimy DLka...Nějaká rada?

Díky

edit: Tuhle chybu vyhazuje CloneCD

http://2i.cz/2f18c1eb38

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Z čeho jsi ale usuzoval , že máš LT + ? Kdyby jsi nás tady celou dobu neinformoval , že máš flash z dubna ( což je LT + ) , tak už to bylo dávno vyřešené .

Ty máš opravdu starý FW flashe . Spustil jsi GOW 2 - ale to má wave 2 :

http://abgx360.net/verified.php?f=name&q=Gears+of+War+2

Kdežto Alan Wake a NHL 11 wave 6 :

http://abgx360.net/verified.php?f=name&q=Alan+Wake

http://abgx360.net/verified.php?f=name&q=nhl+11

Takže hry musíš patchovat 360WavesPatcherem na wave 2 a půjde ti vše , kromě her s AP25 ( Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já nevim co tam je :D Já to kupoval s tim že flash je nejnovější z dubna....Teďka budu tahat hry jenom abych zjistil kam až to pude...Je někde rozepsaný co kterej fw spustí? Na minulym Xku sem měl 1.51 a to vim že šlo bez patchování až do Wawe 3 včetně

edit: Takže....Flashované to podle prodejce je začátkem dubna, prej kvůli tomu flashi měnili i mechaniku ( tu mám doma taky ale nevim co to je za typ ).....Kvůli jakýmu flashi se měnila mechanika?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podle tohohle obrázku

post-21402-14687157393643_thumb.jpg

mám v Xku ten Samsung. No takže když mi nejde wave 6, tak 1.61 tam není....To znamená že musim zkusit hru s wave 3 a bude tam buďto 1.51 nebo 1.6. Ale je to fakt divný, kdo by tam na začátku dubna dával takhle starej fw...

A ještě....Je možný že když bych ten Xbox kupoval třeba 29.3.2011 tak že by MFR date byl z konce roku 2007?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Píšeš o prodejci - to ale nebyl nový xbox , ale od někoho starý . Takže nemůžeš vědět jak dlouho a proč to vlastně dotyčný prodával a klidně to může být xko s datem výroby jak píšeš . Podívej se ještě na štítek - jaké jsou tam údaje nad nápisem MADE IN CHINA . Bude tam jedna z těchto možností :

12 V - 16,5 A - nejstarší revize CORE

12 V - 14,2 A - FALCON

12 V - 12,1 A - JASPER

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže je to takhle....Koupil jsem Xko kterému měla běžet záruka od 29.3.2011 ( paragon mi přišel ). Xko má ale MFR date 6.7.2008 a je to Falcon...Tedka jsem to hodil na stránky Microsoftu a tam to píše

post-21402-14687157397942_thumb.jpg

Takže jestli to dobře chápu, tak si Xko co mělo bejt nový někdo ( nejspíš prodejce ) koupil už 11. listopadu 2008, teďka si koupil novej Arcade a mě střelil tohle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Každopádně je to pěkný podraz . To jsi ale mohl tušit nějaký problém , když jsi to kupoval jako nové od prodejce ( to je oficielní prodejce ? ) , když se už od prosince v podstatě starý typ xboxu ( FAT ) nedá koupit . A FALCON se přestal vyrábět už koncem roku 2008 . Kdyby to alespoň byl JASPER , takto jsi vlastně koupil starý xko , které už bylo používané a dokonce bych pochyboval , že je tam dělaný nový flash , ale zůstal tam první ( 1.4 nebo 1.5 ) . Být Tebou tak se pokusím mu xbox vrátit s tím že Ti to prodal s podvodem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja do toho sel s tim ze budu mit novej Xbox, kterej je mesic starej. O revizi nepadlo ani slovo, kdyz je faktura na 29.3.2011 tak sem myslel ze to bude Jasper no. No zkusim to ale znam jak tohle bejva :/

Jenže v březnu už se v podstatě žádný FAT xbox bez rozdílu revize v podstatě nedal koupit . Už od prosince byly v prodeji jen slimka . To chce se před koupí více informovat - hlavně číst pravidelně forum . Divím se ti že jsi takto naletěl , když jseš členem fora už od r. 2009 . Kdyby jsi koupil staršího JASPERA z druhé ruky , tak by jsi byl na tom líp .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

V tech mensich elektrech ( jakoze on bydli v mensim meste ), jeste Arcade sezenes. Myslim ze i u nas treba v Trutnove bych koupil, takze na to se vymlouvat neda. Nehlede na to ze na aukru taky sezenes novy, zabaleny Jaspery. Od kdy sem clenem fora :D, to asi roli nehraje. Ja mel posledni Xko pred rokem a od ty doby sem scenu nesledoval - a to byla chyba. No kazdopadne uvidime jak to dopadne, vic uz asi nevykoumame :D. Diiiiky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu