Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejde se připojit k LIVE


filip2142

Recommended Posts

Čaute lidi,mám takový problém ,když mám vytvořenej účet na Hotmail.com , tak když se chci připojit k LIVE tak mi to po zadání jména,emailu a hesla napíše toto:THIS WINDOWS LIVE ID IS ASSOCIATED WITH DIFFERENT GAMERTAG.ENTER ANOTHER WINDOWS LIVE ID AND PASSWORD .Díky moc vše, za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tam gmail všechno v poho ,ale nemám tam měsíc zdarma:(,zaslechl jsem ,že každý dostane měsíc zdarma na novou konzoli a po mě to chtělo platit a přes sms to nejde že?:D

Přes SMS určitě ne :D, hádám, že na konzoli už byly využity tři účty na měsíční Gold zdarma no :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
No nejspíš ten ucet uz nekdo používá podle toho, co ti to píše za chybu ... Zkus úplně jiný email třeba na @gmail.com (google) a třeba to půjde ...

zdravim mam ten stejny problem jako kolega kteremu si radil a zkusil sem udelat co jsi mu radil ale zase mi to napsal to same nevis cim by to mohlo byt? na PC se v pohode pripojim na xbox.com ale kdyz se chci pripojit na xboxu tak to napise zase to same co kolegovy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu