Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize jako monitor pc


BeStHeRo

Recommended Posts

Zdravím zakládám toto téma,protože budeme kupovat do obývacího pokoje novou tv....

Tak sem si říkal že bych tam k tomu dal poblíž pc a zapojil bych to a televize by sloužila jednak na sledování tv programů a pak taky jako normální pc. Takže bych třeba sledoval tv pak bych to přepl na pc a šel bych třeba na net. Tv se bude kupovat až v červenci takže času dost. A teď mám pár dotazů:

1. Jak výkonný pc na to postačí, hlavně GK aby to utáhla např. filmy atd...

2. Jakou televizi lcd nebo plazmu?

3.Pak popřípadě jak to propojit jakými konektory jake vstupy a výstupy to musí mít.

Díky moc za rady a komentáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde jen o to, aby si měl stejné konektory na grafickej kartě i na televizi, nejlepší bude hdmi (existuje i kabel dvi > hdmi), starší karty mají konektory s-video. Na výkonu karty tolik nezáleží, když připojíš tv je to stejné jako bys měl normální monitor. Takže pokud si chceš pouštět filmy v HD rozlišení, stačí když ti je utáhne pc i na tvém běžném monitoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo diky. Prostor u pc... bude to v obývacím pokoji jak už sem psal. :) Jo diky ta vypada dobře a dala by se sehnat i větší uhlopříčka za takové peníze? (myslim lcd led) pak jsem si tedy říkal kdybych koupil větší uhlopříčku tak asi plazmu ale vadí mi na tom taková spotřeba a nevim jak je to přesně s tím vypalováním obrazu ale v dnešní době už se to nestává ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo diky. Prostor u pc... bude to v obývacím pokoji jak už sem psal. :) Jo diky ta vypada dobře a dala by se sehnat i větší uhlopříčka za takové peníze? (myslim lcd led) pak jsem si tedy říkal kdybych koupil větší uhlopříčku tak asi plazmu ale vadí mi na tom taková spotřeba a nevim jak je to přesně s tím vypalováním obrazu ale v dnešní době už se to nestává ne?

Neni to tak caste ale muze se to stat.Televize nejsouna tohle urcene..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupuj LCD, sám vlastním místo monitoru Samsung LE32C530, propojený přes HDMI, krásný obraz i zvuk přes televizi a naprostá bomba, výhoda je taky že podporuje PIP. Jak si jednou zvykneš na velký obraz, už nebudeš chtít nic jiného :-)

HDMI a PIP maji uz snad vsechny tv.Ale kdyz sedis daleko od tv tak tam neuvis skoro nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když se budu dívat z větší dálky takže brát radši plazmu?? ale pak zblizky zas h*v*o uvidim ne, nebo jak to je?? :D Ale nevim jestli bych bral to lcd... bojim se té odezvy... to už radši plazmu no nevim.... Artom a ty mas jakou tv?

EDIT: tak rodiče cosi říkali o tom, že chtějí co největší úhlopříčku... takže bych šel asi do plazmy dival jsem se na tuto neni špatná...http://www.alza.cz/50-lg-50pv350-d233553.htm(možná by se něco připlatilo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když se budu dívat z větší dálky takže brát radši plazmu?? ale pak zblizky zas h*v*o uvidim ne, nebo jak to je?? :D Ale nevim jestli bych bral to lcd... bojim se té odezvy... to už radši plazmu no nevim.... Artom a ty mas jakou tv?

EDIT: tak rodiče cosi říkali o tom, že chtějí co největší úhlopříčku... takže bych šel asi do plazmy dival jsem se na tuto neni špatná...http://www.alza.cz/50-lg-50pv350-d233553.htm(možná by se něco připlatilo)

Sry nebyl jsem tu.Mam tuhle http://www.datart.cz/katalog/LCD-Televize-SONY-KDL-32EX402.html na pc.A myslim ze 2m musi byt vzdalenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak teď mi jde o to jak to bude vypadat když to budu používat jako pc třeba samotný windows nebo nějaká hra. Takže nevim do čeho jít do lcd bych v dnešní době asi nešel... přemyšlel jsem o lcd led a plazmě ale nevim kde bude lepší obraz.

U vsech je obraz stejny pokavad srovnavame stejna rozliseni...(full-HD,HD-ready)

z 2 metru neni obraz moc citelny.Napr kdyz sjem hral school tycoon tak jsem nevidel moc popis budov atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu