Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

downgrade 6.20 na 5.03


Dave97

Recommended Posts

jo slo zalezíjakou mas desku ale jestli ces flash a mas 3004 tk si dej sispis cfw 6.20 pro b5+permanent patch

http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-pro-b5-permanent-patch-1-5-update

JINAK DOWNGRADE ZDE

http://console-forum.net/tema/105228-tn-hen-d-e-prometheus-iloader-dg-na-5-03-psx-podpora-update-5-3-2011

ve spoileru tutorialy,ale radsisidej 6.20 pro jefkt lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A padání ISO a Homebrew oproti TN Hen,např. ted jsem spouštěl UMD GTA VCS a vyplo se to,OpenTTD hned 3x posobě a ještě ISO Burnout Legends

To mi řekni jak může mít TN HEN lepší kompabilitu ISO her když TN nepodporuje W4REZ :D ?

Jinak FxR je to ovlivněno: Velikostí karet, ISO Modem. Jaký používáš? Používej SONY NP9 a když padá použij Inferno a když padá i tento tak M33 Driver. Např já měl 8 GB kartu a hry padaly, jakmile jsem koupil 16 GB hry mi skoro nespadly a nakonec u PRO-B5 se nestalo že by mi spadla ISO hra. No CSPSP padá pořád, ale i na TN HENu 6.31 Henu mi padalo :ziped:

HOMEBREW COMPABILITY=TN HEN IN 6.20

ISO COMPABALITY=PRO-B5 IN 6.20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Padání her..?? =D o čem to melete =D já teda nevím že, ale nespadla mi ani jedna hra ještě.... Na 5.03 se to stávalo docela často, ale na 6.20 vůbec... UMDéčka sem nezkoušel radši =D ale fakt ani jednou sem neměl psp off kvůli hře... jen když mám něaký pluginy co sem měl na 5.03, tak psp nechce moc spolupracovat, ale jak se vypnout tak jede parádně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu