Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

LameCraft- Collection of maps+textury


taxik

Recommended Posts

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ne,to je moje graficky upravena stara verze,a tvoje jmeno je tam zaslouzene,pac jsi nas informoval o LC

hahaha :D Já tam nejsem vůbec zaslouženě... :D Ale tak díky, je zajímavý vidět svoje jméno při spouštění hry, když jsem pro ní nic neudělal... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autor: FxReaper

Název: FxR Building 2.0

Popis: Více dole....

Obrázek:

pic0077.png

pic0069.png

Download: http://czshare.com/1740830/XNsj/FxR+Lamecrafter.rar

FxR Building 2.0

Konečně jsem dodělal a vydal svojí mapu FxR Building !

A co obsahuje a o čem je?Spawnete se na provizorním "chodníku" (V 2.5 je už lepší) a když půjdete doprava najdete velký vchod do budovy,naproti vchodu jsou schody,a na zdi budovy je logo Fx.

Když vejdete tak hned napravo od hlavního vchodu je "díra" s žebříkem do sklepa.

Sklep

Sklep se vám možná nebude zdát jako něco úžasnýho a užitečnýho,ale opak je pravdou,a pokud pořádně prohledáte zdi tak něco zjistíte :),to něco bude ještě něco významější v připravované a skro hotové verzy 2.5.

Jsme zpět v hlavní místnosti a naproti hlavní mu vchodu je vchod na zahradu

Zahrada

Na zahradě najdete boční vchod,kaktusy a trávu,a bazén se skokanským můstkem s žebříkem,a teď k bazénu dopodrobna.

O bazénu můžete skočit normálně nebo z skokanskýho můstku.Na dně vás taky čeká překvapení který by jste měli prozkoumat :D

Teď se opět vracíme do hlavní místnosti a podíváme se napravo od hlavního vchodu,a co tam je? Je tam divný "místnost" s vodou.A věřte nebo ne,je to plně funkční výtah !

Výtah

V hlavní místnosti,v přízemí je "Modrý" Výtah,když do něj vstoupíte a držíte select,může vás vyvézt až do 2 nadzemního patra.Šachta sice vede až na střechu,ale voda vás tam bohužel nevyveze,a tak tedy pokud chcete jet do výššího patra musítev 2. patře přestoupit na "Zelený" výtah.Ten jede až na střechu.Na střeše vás čeká velký bazén a "červený" výtah. Ten je vlastně červený od 3 patra,a je jen 1 směrný - Z hora dolů,takže pokud nechce jet zeleným výtahem a pak přestoupit na modrý,nebo chodit po shodech či skočit ze střechy,jděte do červeného výtahu a sjeďte šachtou do modrého výtahu (jak jsem říkal červený je se stejnou šachtou jako modrý) a sjeďte do přízemí.

Interiér

V patrech najdete okno (kvůli tomu můsíte nainstalovat FxR texture Pack),knihovny a kaktusy,navíc v 2. a 4. patře máte možnost jít na balkón.

To je asi vše,už dělám na FxR Building 2.5,kde je rozšířená zahrada se skleníkem,studnou,rozšířeným "*******" ve sklepě a základy na menší barák.

A proč 2.5? Protože tam nejsou žádné razantní změny jako budou v 3.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se rozhodl že tu taky hodím svou mapku, je to úplně první verze, asi ji budu vylepšovat.

Download: http://czshare.com/1741171/js3R/LamecraftUSB.rar

Screen bohužel nemám.(nevím jaký program mám používat na PSP 5.03 Prometheus)

Mapa obsahuje mega věž ve které je výtah, knihovna + další překvapení, obří WC které ukrývá vstup do podzemních labyrintů(bohužel nejsou úplně dodělané) a pokud dojdete úplně nakonec, čeká vás tam další překvapení.Na kopci opodál záchodu stojí obrovský nápis console-forum a za věží stojí malý domeček který je propojen s labyrintem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu