Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

LameCraft- Collection of maps+textury


taxik

Recommended Posts

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

v mojem packu uz je zmenena,jinak chystam soutez o LameCraft Triko !!! a co bude za ukol? najit na mape FxR Building 3.0 tajnou mistnost Hall of Fame !

Máš dost podobný nápad jako já s těma vlajkama... :D S rozdílem že to nebude o triko... :D Už mám postavenou mapu kde je schovaných 6 vlajek... :D Ještě nějaký přidám a hodim mapku sem... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim, vysvetli mi nekdo pojem tehle hry (a Minecraftu, staci tohle, sak je to vlastne to same)..

chtel bych to zkusit a zatim si jen myslim, co se tam dela.. (stavi baraky, hrady, tunely, vselijake blbosti. .a pak sharuje treba .. dejme tomu nekdo udela nejake bludiste pro ostatni..?).. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim, vysvetli mi nekdo pojem tehle hry (a Minecraftu, staci tohle, sak je to vlastne to same)..

chtel bych to zkusit a zatim si jen myslim, co se tam dela.. (stavi baraky, hrady, tunely, vselijake blbosti. .a pak sharuje treba .. dejme tomu nekdo udela nejake bludiste pro ostatni..?).. Diky

LameCraft a MineCraft mají trošku odlišné (zatím) prvky hraní. Zatím co v MineCraftu stavíš, craftuješ (vytvaret), zabijis zombiky v LameCraftu jenom stavíš, a to ať mapky pro zábavu nebo pro grafiku. Hra tě baví když si najdeš svojí mapku (např. z internetu) nebo si jí sám postavíš (to dělám já) a následně vylepšuješ a potom si jí prolezeš a je to asi nej :D :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vpodstatě ano akorát na PC těžíš věci který můžeš do sebe nakombinovat třeba se dřeva si uděláš desky z nich tyčky a z nich třeba sekeru atd..mapa je bez konce...

Tady máš věci danný a nic nemužeš kombinovat (zatím) mapa je ale s koncem a je tu o poznání míň věcí než na pc..

a můžeš si tu postavit co tě napadne a co si schopnej postavit... samozřejmě to sem můžeš dát ale nemusíš je to na tobě.. já třeba pracuju na odstranění hor pro třeba sídliště nebo tak něco a dám sem rovnou plochu j ak to bude..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja stavim obrovskej barak a sidliste,s tajnejma chodbama a dungeonama,ted jsem udelal kanalizacni system s smrtelnymi nebezpeci,skrytou diskotekou a brzy i reku,dalsi megastavbu a specialni soutez LameCraft Hall of Fame o triko s logem lamecraft ! jinak nekdo dela grafiku,napr 2D RetroMario a Homer,jsou na wololo talk,az bude konecna verze,udelam realisticky model moji bytovky!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus všeci už je verze 98. tady je log:

- more blocks - 45 now

- in-game option menu when you can activate fly mode - for people that want build something

- in-game option menu when you can save game without exit

- option menu in main menu where you can adjust analog stick sensitivity

- option menu in main menu when player can set their own keys to actions

- crosshair on the screen

- 3 types of terrain - like now(default),winter type,desert type - all set randomly

- fixed that nasty bug from previous version that corrupted all graphics....

Nevíte někdo jestli hodlá udělat redstone? To by mě zajímalo :D

Pokud se goggle nemýlí a nevyhodil mi špatný obrázek redstonu, tak ten samý je i v této nové verzi 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vpodstatě ano akorát na PC těžíš věci který můžeš do sebe nakombinovat třeba se dřeva si uděláš desky z nich tyčky a z nich třeba sekeru atd..mapa je bez konce...

Tady máš věci danný a nic nemužeš kombinovat (zatím) mapa je ale s koncem a je tu o poznání míň věcí než na pc..

a můžeš si tu postavit co tě napadne a co si schopnej postavit... samozřejmě to sem můžeš dát ale nemusíš je to na tobě.. já třeba pracuju na odstranění hor pro třeba sídliště nebo tak něco a dám sem rovnou plochu j ak to bude..;)

(10 znákůůůů,nevi mproč ale nějak to blbne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně dodělal rovnou plochu a dalo mi to teda pěkně zabrat tak doufám že to bue ok... Jinak jeskyně jsem nezaplňoval ale jenom dal navrch podlahu takze pokud pokopete dolu tak tam na ne narazite..;)

tady to je takže užívejte a pište pokud vám to k něčemu bue..;)

http://www.ulozto.cz/9038038/world1-lms

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám sem svojí mapku... Tak schválně kolik najdete českých vlajek... :D Ani nevim, kolik jich tam přesně je, ale nejsou nějak těžce schovaný...

http://www.uloz.to/9047920/world2-lms

Snad jsem uploadl správnou verzi... :D Měla by tam stát rozhlídková věž... Jestli tam stojí, tak je to ok.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lamecraft Update icon_smile.gif

Changes:

rev.110 (23.05.2011)

- Better collision detection.

- Less graphics errors related to clipping.

- Small cubes are not clipped anymore near wall.

- Medium cube on the right – not animated yet.

- New option in game menu: “DevMode” – this will show fps,cpu/gpu usage,free memory…

- New option in game menu: “Take screenshot” – will make screen from the game and save it to the Lamecraft folder.

- In menu circle will work as “Back”

- In game menu you can turn off menu by pressing second time menu button.

Uz se to blizi !!! zachvilku bude craft system !! :D juchuuu <3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu