Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

3DS Aqua Blue je zelene?


awol

Otázka

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

DeSmond : To je prave ten problem. Kdyz to vyfotim, tak je to modre. Zelene je to jen v realu. Naslej jsem o tom neco na: http://nintendo3ds.wikia.com/wiki/Colors_of_the_Nintendo_3DS Tam pisou, ze v realu je 3DS asi vic tyrkysove:

When seen in person, the 3DS has a more green-blue or turquoise-like color.

a pak tam prikladaji takovy obrazek, kde je to hodne zelene (http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20110424012026/nintendo3ds/images/thumb/a/a5/Turquoise_Aqua_Blue_3DS.jpg/340px-Turquoise_Aqua_Blue_3DS.jpg). Sice to nemam tak zelene jako na tom obrazku, ale ten nadech mam podobny, urcite to nemam tak site modre jako je to na oficialnich obrazcich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • 0

Ahoj. Awol ze Zentity? Mel sis koupit cerne a bylo po problemu. Pripadne si to jit nekde omrknout nazivo pred nakupem. Ja to sel ozkouset do Czech Computeru na Haje, kde maji zrovna vystavene to Aqua Blue, jen abych se utvrdil, ze je hnusne a cerna jasne vitezi a pak to sel objednat do Amazonu.

Se muzem pak nekdy v Praze sejit a rozdat si to ve StreetFighteru :)

Flash

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vsak je to metaliza, tak na tom neni nic moc k podivu - vypada jinak pri ruzne intenzite svetla.

Vsak ja se tomu nedivil, jen jsem tu vlastnost ocenil :)

To tu nikdo nema tu cernou variantu Cosmos Black? Pripadne nazory na ni? Nelibi se?

Mam a libi, proto jsem ji kupoval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem byl v tom Palladiu a maj to taky zeleny. Priste uz neverim fotkam. Maj tam plakat hned vedle konzoli, na kterem je to krasne modre. Asi si koupim slunecni bryle s modrymi skly a bude to vyresene :)

Flash: Jasne, kdo jiny ;-) Tak zatim natrenuj a ja te vyklepnu se svou zelenou konzoli :-D

EDIT:

kiwaf - kdyz mrknu na tu wiki uplne dospodu na odstiny, tak v realu m ta konzole smes techto odstinu:

Robin egg blue Teal Turquoise

Na fotkach ma ale tyto odstiny:

Baby blue Bondi blue Cerulean

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ja som si bol vyskusat aqua blue 3DS v datarte a ked som ho drzal v ruke tak ziadna zelena ale krasna modra :D A mne sa rozhodne viac paci aqua blue a to z toho dovodu ze cosmos black mi pripada obycajna a skareda.Ale keby si kupim aqua blue a mam ho modro-zelene ale viac zelene tak mi to vobec nevadi pretoze zelena je moja naj farba a ja by som privital keby vysli v buducnosti nejake nove vymenne kryty na 3DS a nie ze si budes muset kupovat novu konzolu.Jednoducho kupis a vymenis a mas :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nodobre: Tak me se taky cosmos black zdal moc obycejny a jednolity, proto jsem vzal aqua blue. Problem je, ze je zelenejsi, nez bych cekal. Mozna je to tim, ze ho mam vedle monitoru, ktery je postaveny na modre krabici od Carcassonne, takze je ten rozdil asi subjektivne vic videt. Zkusim vymenit krabici :)

A nebo je to tim, ze fakt vnimam vice zelenou barvu. Muzi co vnimaji vice zelenou maji pry obrovske prirozeni, takze je to asi tim :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • 0

OT: (Vim, ze jsi to tu hazel jenom jako radu pro zmenu barvy, ale napadla me s timto prakticka zkusenost)

Tyhle "kryty" jsou si myslim sice pekne, ale neni to moc prakticke. Ochrani to tak max pri padu, ale uz ne pri prachem. Navic to celkove zvetsi objem a velikost 3DS a take je to z kovu, takze poroste vaha a bude v rukou vetsi a kdo vi jak se bude s timhle drzet. Nejlepsi je to klasicke pevne pouzdro na zip http://www.dealextreme.com/p/protective-dual-zippers-hard-case-bag-for-nintendo-3ds-black-56902.

Kdyz budete chtit hrat, jednoduse vytahnete, po dohrani hodite do kolebky a na cesty to hodite do pouzdra. Ochrani se to lip a jeste tam mate misto na hry nebo stylusy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu