Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

3DS Aqua Blue je zelene?


awol

Otázka

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

awol: pridaj si ma prosimta.Lebo ja momentalne nemam pristup na wifi.A este viem ze to je OT ale chcel som sa spytat ze ked si ma niekdo prida do friend listu tak mne potom po pripojeni na online ukaze ze si ma pridal alebo ci si ho chcem pridat aj hja alebo si ho musim ja sam pridat.

Inak tie ochranne puzdra su dobre ale aj ja si myslim ze su neprakticke.Najlepsie je mat ochranne folie na obydvoch displayoch a este to puzdro ktore tam pridaval kubago.A to aj mam a nosim v nom 3DS + 2 hry + sluchadka + AR karty a v poho ho zapnem :D

EDIT:A inak mam tiez aqua blue a na svetle sa mi zda viac zelene a v tieni alebo skor v tme viac modre :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud si te nekdo prida do friend listu, tak ti to neukaze nic :( To me taky prislo dost divne. Oba dva lide si museji vzajemne jeden druheho pridat. Zadna vyzva, ze si te nekdo pridal do friend listu a jestli s nim chces byt friend ala Facebook tam neni.

Jedine jak to poznas je tak, ze jakmile si nekoho pridas a on si te uz predtim pridal, tak jste hned friendi a uvidis to. Pokud si pridas nekoho, kdo tebe jeste ne, tak ho vidis sede s nejakou hlaskou, ze jeste friendi nejste.

Proste podle me to neni moc zmaknuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau.

Tak jsem to zkoumal celou šichtu a buďto jsou opravdu 2 verze a nebo je to celý o vyvážení bílé barvy. Zkoušel jsem doma vyfotit svoje 3DS aqua blue a pouhou změnou WB na "zářivku" docílím krásně modrého 3DS. Na druhou stranu většina lidí používa WB na automatiku a na youtube je poměrně dosti videí, kde je 3DS hodně modré.

př.

-> zelené

čas 2:20

-> modré http://www.youtube.com/watch?v=oM1_zCI5uzM čas 3:20

tak nevim, každopádně to "modré se mi líbí víc"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu