Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 2


ccinkyda

Recommended Posts

  • Odpovědi 257
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no zase tak rychle to nebude, mám kamaráda poláka a jeho švagr dělá v CDprojekt RED ,a prý od konzolové verze upustily, z důvodu toho že s konzolemi nemají vůbec žádné zkušenosti. Pouze co udělali, tak nechali engin hry a jehou součásti testovat, zda bude možná předělávka na konzole. Tyto testy dopadly dobře, takže teoreticky Zaklínač na konzolích být může. V této chvíly se ale ještě chtějí věnovat a dát všechnu podporu na PC verzi. Nevím jestli je to všechno pravda, ale na konzolové verzy by se mělo začít dělat až po nějáké časové prodlevě, budou čekat i na zisky PC verze. A konzolová by mohla být oznámena cca do 3 - 6 měsíců.

Ale říkám nevím co je na tom pravdy. Prodávám tak jak jsem nakoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do roka podle me vyjde...takze si asi pockam...jeste uvidim, ted mam o zabavu tak jako tak postarano, takze zaklinace si budu setrit na konzole, pokud neprijde dlouha chvile, to bych si pak asi zawarezil na pc :)

to já nevydržím , proto jse šel do té PC verze:-) a taky si myslím že do roka vyjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych rekl ze ne....ikdyz zase delaj to polaci a CD Projekt, takze by tam malinka sancicka byla...

Když byl teď online rozhovor s distributorem hry poloýil jsem mu otázku ohledně konzolového zaklínače a jeho lokalizace do cz.... odpověděl že je na to brzy ale že se pokusí udělat co je v jejich silách aby případně konzolového zaklínače lokalizovali i na konzole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja fanousek zaklinace nejsem, jednicku jsem ani nehral, ale dvojka me laka celkem dost, hlavnem ti mkrasnym svetem....ale urcite me nelaka tak, abych to nevydrzel...

to já jsem prvního zaklínače dohrál několikrát a je to naprostá bomba na poli RPG -PC, proto nejsem ochoten čekat na konzolovou verzi. Ale jinak pro mě absolutní top RPG je série Gothic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si asi pletes, to je blbost....

ne vážně nepletu..bylo to asi tak před 14ti dny a byla to jako jedna mise...když měl něco udělat tak se na obrazovce ukazovaly tlačítka který má zmáčknout a byly to ty co jsou na ovladači na xbox

edit: už jsem to video našel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne vážně nepletu..bylo to asi tak před 14ti dny a byla to jako jedna mise...když měl něco udělat tak se na obrazovce ukazovaly tlačítka který má zmáčknout a byly to ty co jsou na ovladači na xbox

edit: už jsem to video našel

Nenapadlo tě třeba že měl ke kompu připojený xkový ovladač ... Podle mě jetli se konzolová verze kutí tak gameplay bude nejdříve v zimě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také nezapomeň, že tohle video je z E3 minulého roku, to se ještě plánovalo, že hra vyjde i na konzole. Pak ale byly tyto verze zrušeny až do odvolání. Nejspíš nakonec bude, ale zatím takové zprávy nejsou.

Edit: myslíš ovladač k Xboxu? Ano, dá, ale potřebuješ "Xbox 360 Wireless Gaming Receiver for Windows".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže když bych to napíchl přes tenhle nabíjecí kabel na tu speciální baterii pro ten ovladač tak by to nefungovalo? na druhym konci je klasický USB

http://www.alza.cz/nabijecka-a-nahradni-baterie-pro-bezdratovy-ovladac-xbox-360-d69379.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu