Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 2


ccinkyda

Recommended Posts

  • Odpovědi 257
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kámoš už to má na temnou dohraný...

!!!SPOILER!!! potřebuju poradit, dělm úkol S TLUKOUCIM SRDCEM. Je to v druhé kapitole, zadal mi ho elf před hospodou, ve spálené vesnici už jsem byl ale teď nemůžu najít vchod do trpasličích katakomb kde mám ohledat mrvtoli. Víte jak se tam dostat a kde je vstup.

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kámoš už to má na temnou dohraný...

!!!SPOILER!!! potřebuju poradit, dělm úkol S TLUKOUCIM SRDCEM. Je to v druhé kapitole, zadal mi ho elf před hospodou, ve spálené vesnici už jsem byl ale teď nemůžu najít vchod do trpasličích katakomb kde mám ohledat mrvtoli. Víte jak se tam dostat a kde je vstup.

díky

Jasny, to jsem taky nejdriv nevedel. Musis u te vstupni brany (jak si prve kecal s tema dvouma trpaslikama) jit nahoru na ochoz a bokem projit do toho "chudinskeho predmesti" (nebo jak se jmenuje). V nem je vzadu vchod do podzemi, coz je ale ve vysledku jen pruchod na druhou tranu skal. Vylezes u takovyho jezera, to obejdes, zabijes par nepratel a jses tam. V tom lese v zadu je vchod do krypty...

Snad jsem to popsal dostatecne srozumitelne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslíš to malí jezírko s vodopádem, kde je to tam na takovým malím dvorku, kde se jde potom do podzemí...jinak manuál mám origoš ale z toho to nejde poznat

Ano tohle, to jezero obejdes, v lese zabijes par lidi a pak na te druhe strane jezera je vstup do toho podzemi, kde jsou ty mumie vojaku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar závisláci,mám zásek u toho exorcistickeho obradu kdy Henselt musí probodnout tu čarodějku....někdy i 10 min s těma letajícima ♥♥♥♥♥ma bojuju,ale stejně mě nakonec dostanou....v jaké vzdálenosti je musím udržet od toho oltáře???Už sem u toho druhý den a pomalu objednávám druhý ovladač,protože tenhle už mnoho leteckých dní nevydrží:-)

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem tam akorát pobíhal/uskakoval v tom kruhu, házel na ně petardy a používal YRDEN (doufám, že je to to ohnivý zn.). Zabíjel jsem vždky jen ten přelud (olej proti přeludům imho good improvement), kterej se na chvíli oddělil. Asi po 5 minutách to bylo.

P.S. Ale hrál jsem to na střední...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar závisláci,mám zásek u toho exorcistickeho obradu kdy Henselt musí probodnout tu čarodějku....někdy i 10 min s těma letajícima ♥♥♥♥♥ma bojuju,ale stejně mě nakonec dostanou....v jaké vzdálenosti je musím udržet od toho oltáře???Už sem u toho druhý den a pomalu objednávám druhý ovladač,protože tenhle už mnoho leteckých dní nevydrží:-)

Díky za radu

Musíš jich prostě co nejvíc pobít. Já hraju ted na dark, a po pár minutách (na první pokus) to bylo hotové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by mi někdo prosím poradit? Dělám úkol Lilie a zmije a nemohu zjístit pravost toho dopisu - pokaždé ho spálím, ano přečetl jsem si návod - mám origo Zaklínače 2. (dám pálené vápno a co dal, jak mám pustit ten plyn)

Děkuji

Pálené vápno, voda, trus a nakonec zahřát lahvičku, zachytit výpary..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dají se získat zpětně přísady na na vedlejší úkol Zašifrovaný rukopis v Loc Muinne? konkrétně mi chybí feromony královny endriag nebo mám smůlu?

V 3.kapitole je džungle za táborem rytířů řádu "Flaming Rose". Projdi to tam a najdeš kokony Endriagy, znič je a objeví se královna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Teď řeším v druhé kapitole úkol SMLOUVA NA HARPIE, mám problém s nalíčením všech pastí. Šel jsem do toho starýho lomu kde chlapík v chatrči po mě chce sbírat peří harpií, tak jdu směrem dolů do kotliny a 4 pasti ze 7 jsem použil a zafungovali hnízda byly zničený, ale jak se snažím dát další pasti tak to ty harpie nechtějí odnést, jako kdyby už ty hnízda byly zničený, zkoušel jsem jít i dál do hor od placu kde je Troll s Trollicí a tam jsou taky harpie ale prostě když dám pasti na zem tak si jich nevšímají, nevíte jak na to , nevím kde je problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu