Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 2


ccinkyda

Recommended Posts

Zatim sem ze hry rozpačitý :D moc mi nejde...nejvíc mě štve že čekpojnty jsou daleko od sebe :) bežim lesem 5 minut sekám nějaký glumy, pak najdu chlápka kterýmu se ztratil kamarád, jdu do rozpadlý nemocnice tam 2 smrdky 2krát mě seknou , konec hry a jsem zas na začátku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 257
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No na temnou to musí bejt řežba asi :D mně v 1 kapitole Elfkyně zatáhla do lesa a tam na mně zautočilo 5 elfů, porazil sem je tak na podvacáte tim že sme jen utíkal a kouzlil z dálky :/ jak srab :D
tak jsem to udělal podobně, sice tak na potřetí ale udělal, mám obavy že to teprve začne. Každopádne dohrát to jít musí i na tu temnou obtížnost. Je pravda že prolog mi trval tak 2hodiny, ale člověk si na to opravdu zvikne a konečně využiješ všechny pasti , znamení a další podpůrvé věci a ne jen slaboduché sekání hlava nehlava.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak mám dotaz, nepřišel jsem na to jestli můžu vybýrat mezi věcmi, které někde najdu...např. když dojdu k bedně a ikona mi ukáže že tam je šátek, dřevo a peníze a já chci jen ty peníze, tak jestli jde nějákým způsobem to takto vybrat, při potvrzení A vezmu všechno co v bedně bylo. myslím že na PC to šlo si takto vybrat.

Jinak naprostá spokojenost!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt si všichni stěžujou na absence českých titulků do her... A když nám konečně vyjdou vstříc - a to i cenou - tak místo toho aby jste si tu hru koupili a podpořili to, tak dál sosáte... smutný... :angry:

heh, praveze nesosame, v tom je ten vtip :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo ještě ani neví jaký přesně bude mít novej xbox vnitřnosti,takže tohle je taky velká neznámá... Ale tipuju , že nebude... To už tu bylo tolikrát,a pokaždý se stejnym výsledkem... Vzpomínám si , na jednu věc , která se pravidelně opakuje u každý nový konzole.Vždycky vytvořili nějaký demo formulí a údajně ho ukázali nějakýmu f1 expertovi a ten se prej ptal , kde ten tv záznam vzali a odkud to je ... To bylo u PS2,i Ps 3 ,... a novýho xka by se taky určitě něco stejného našlo...

Sorry za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt si všichni stěžujou na absence českých titulků do her... A když nám konečně vyjdou vstříc - a to i cenou - tak místo toho aby jste si tu hru koupili a podpořili to, tak dál sosáte... smutný... :angry:

Mě vůbec nejde o to to mít zadarmo, ale zahrát si to, v ČR nežiji a než bych to nějakým způsobem dostal sem, tak raději hledám cestu, jestli se to nedá někde stáhnout. Kdybych si to mohl objednat z eshopu sem, nebo to najít v místních obchodech, dávno bych si to koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tisícovka není moc, ale když má člověk dvě děti obě nemocné tak, že musím platit měsíčně skoro dvacet tisíc za léčbu plus za vyšetření dalších pět atd. a ze dravotnictví mu přispějí jen pár procenty tak to už tomu člověkovi nezbývá než si zábavu najít zadarmo ať už je v jakékoliv podobě. To že vám rodiče ten litr dají aby jste si užily je věc druhá. A proto se celý svůj život věnuji Warezu, abych poskytl podobným lidem alespoň trochu zábavy zdarma. Pokud mě potěší že budu ověčka ze stáda a přispěji plivancem za originál jedné společnosti která ročně vydělá milióny to se na to můžu vy****. Pak člověk čte jen články že Blizzard, EA, Infinity Ward atd atd. typu: .... vydělalo za poslední měsíc dva a půl milionu dollarů. ( na dětech - tedy vlastně na rodičích kteří jim to s chutí zaplatí )

Sry za off-topic. ... ale to že litr dneska nic není mě prostě naštvalo, to může říct jen člověk, který v životě nenarazil na opravdový problém.

Howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju od čtvrtka a paráda. Rozhodně skvělá koupě, je to moje první originálka :) Těžká obtížnost a užívám si ten soubojový systém, člověk umře a musí se trochu zamyslet, co udělal špatně a přijít s lepší taktikou. Jsem nadšenej. Knížky jsem nečetl, jedničku jsem nehrál, ale celkem se chytám, až na pár odkazů. Teď si ale chystám koupit 1. díl za 5$ z GOG.com, mají zrovna akci. Jak tady někdo psal o těch checkpointech daleko od sebe, ta hra má i ruční ukládání, je třeba nezapomínat ukládat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu