Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 2


ccinkyda

Recommended Posts

  • Odpovědi 257
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

některý boje na temnou jsou opravdu frustrující, ale zjistli jsem že nepřátelé útočí jen do určité vzdálenosti a pokud odejdet pryč tak se díky skriptům vrátí na svá místa, ale co je fajn tak se jim nevrací ivot a vše zůstává, už pár soubojů jsem takto udělal. Ale jinak fakt paráda:-) Asi hodně brutální bude souboj s Kajranem, co si pamatuju z PC tak je lepší si pořídit lektavr proti toxicitě kajranova slizu, než jít do boje za poci s čarodějnicí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pohodě já počkám až to někdo okolo polska ripne.

Jasně proč cpát takovému studiu co stojí za zaklínačem peníze že? No nejspíš proto aby takhle dobré hry dělaly dál zaklínač stojí za koupi originálu at se vám to libí nebo ne oni nejsou jako ostatní vývojáři o své zákazníky se dobře staraj a nechtěj odnich za každé nové dlcčko další a další prachy takže si myslím že jejich podpora zato stojí obzvlášt když povolily hru v češtině což nemusely dělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice ok, vsetci tu hovoite o podpore vyvojarov... OK, ale ja osobne som uz podporil kopec inych, ktorych hry si ostatny stiahli (tyzden dozadu som kupoval collectorku k ME3, kedze ta hra ma presvecila po zahrati ze za kpu stoji) , kazdy podporuje len vtedy ked nato ma...

A ruku na srdce , vsetci co sa ohanate kupovu originalu, mate aj vsetky ine hry kupene vsak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mám všechno originály. Při těch cenách dneska krade jen socka. Pro tvou informaci kupuju tak 3 hry ročně v době vydání (letos to bude ještě AC3) a jinak si porizuju bazarovky, který pak prodávám dál. Ve výsledku mě to tak ani moc nestojí.

Ale nevím co se sem furt sereš s tou obhajobou warezu. Pis o Zaklinacovi a jestli ho jeste nehrajes, protoze ho chces ukradnout, tak si to res na nejakym foru pro zlodeje ne tady. Tady je to o Zaklinacovi 2!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau lidi můžete mi někdo poradit? Za hradbama Flotsomu mam zničit hnízda a Geralt říká,že je musim vypálit,ale kouzlo Igni mi na to nefunguje,nevíte co s tim?

Ještě jednu věc , někdy použiju medailon a nahoře se mi objeví červenej křížek s odpčítáváním času - k čemu to je ? a poradil by někdo jak používat ty mutageny?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

onefootman : Potřebuješ bomby. Běž k Cedricovi a kup si u něj diagram na výrobu. Bohužel si už nepamatuji jak se ta bomba přímo jmenuje, tak vyzkoušej.

EDIT: Mutageny použiješ, až když dojedeš skoro ke konci některé z vývojových větví postavy - vylepší ti některé atributy v závislosti na použitém mutagenu.

A to odpočítávání, to jsou bonusy, které dostaneš, když použiješ medailon a proběhneš takovým "červeným magickým polem" (bez medailonu to vypadá jako malá mlha)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nosím jenom pár lektvarů / olejů a samozřejmě výbavu, kterou používám + alchymistické věci, které nic neváží. Jinak zbraně / zbroje, které už mi k ničemu nejsou prodávám. A věci na výrobu předmětů si schovávám v truhlách od hospodských. - v 1.kapitole přijdeš do hospody a tam si promluv s hospodských a řekni mu,že by jsi chtěl přístup do skladiště. V druhé kapitole nabízí stejnou možnost trpaslík před branami tábora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nos si hlavně u sebe hodně těch přísad, protože jamile to dojdou normální, začnou se používat mutageny a to je pak nepříjemný :D jinak se hodně vvyplatí schovávat si stříbrnou rudu na meče a na runy, podle mě nákresy na ohnivou, měsíční a ještě nějákou runu se vplatí koupit.

btw. do jaké větvě investujete nejvíc? Já si dal plnou sílu znamení Aard, Quen, pal tak abych měl 5 výdrže, regenerace výdrže v boji, a pak asi jen odvetu a práci nohama. Jakej je vůbec maxilmální level, má někdo tušení?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau lidi můžete mi někdo poradit? Za hradbama Flotsomu mam zničit hnízda a Geralt říká,že je musim vypálit,ale kouzlo Igni mi na to nefunguje,nevíte co s tim?

Ještě jednu věc , někdy použiju medailon a nahoře se mi objeví červenej křížek s odpčítáváním času - k čemu to je ? a poradil by někdo jak používat ty mutageny?...

ta petarda se jmenuje ÚL, já mám ale problém že nevím kde je mám použít, jak je ta jeskiňe za vodpádem, tak kde to tam mám hodit, když to hážu u vchodu jak teče voda tak to ic neudělá a ve vnitř v jeskini to zkouším do různých víklenků a taky nic.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta petarda se jmenuje ÚL, já mám ale problém že nevím kde je mám použít, jak je ta jeskiňe za vodpádem, tak kde to tam mám hodit, když to hážu u vchodu jak teče voda tak to ic neudělá a ve vnitř v jeskini to zkouším do různých víklenků a taky nic.

To taky není ten výlez, nebo hnízdo, nebudu ti říkat na co ta jeskyně je, jen to není to, co hledáš, zkus tu mapu celou proběhnout a najdeš je všechny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta petarda se jmenuje ÚL, já mám ale problém že nevím kde je mám použít, jak je ta jeskiňe za vodpádem, tak kde to tam mám hodit, když to hážu u vchodu jak teče voda tak to ic neudělá a ve vnitř v jeskini to zkouším do různých víklenků a taky nic.

ty hnízda vypadaj jako pařezy s dírou uprostřed,je okolo nich krev a jsou podel stezky , kdyz pujdes od svazoviste do lesa okolo hradeb města....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojuju ted s královrahem a ta hra mě teda totalne vytočila !!! Byl rozhovor,a pak hned boj,královrah vypouští jedovatej plyn a rube do mě mečem,meditovat v boji nemůžu abych si dal lektvar proti otravě tak nemam šanci,.. totalne me to vytáčí... nevíte někdo jak se bránit proti tomu jedu?To už je poněkolikátý kdy je z rozhovoru hned boj,přece si nebudu dávat lektvary každou chvilku,kdyby náhodou něco přišlo,tohle je teda blbě vymyšlený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si počkej, až tě zabije, hra tě hodí před rozhovor, a vypij lektvary, v rozhovoru si zapamutuj svůj první výběr, rychle odklikej ať neztrácíš čas a vrhni se do boje ;) jo a když vidíš že po tobě chce házet petardu, přepni si Aard a petardu znič než na tebe spadne, tak to dělal on mně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu