Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 2


ccinkyda

Recommended Posts

takže až se mě to zepta jestli chci načíst poslední uloženou hru tak mam dát ne?

EDIT : tak jsem dal ne,hra me hodila do menu,dal jsem pokračovat a opět jsem se objevil v boji

to je hodně divný, mě to hodilo před tu konverzaci, tak to ti nepomůžu, zkus si načíst poslední uloženou pozici, bez lektvarů to nedáš...hlavně dej bacha na jeho meč, je otrávenej;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 257
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ta petarda se jmenuje ÚL, já mám ale problém že nevím kde je mám použít, jak je ta jeskiňe za vodpádem, tak kde to tam mám hodit, když to hážu u vchodu jak teče voda tak to ic neudělá a ve vnitř v jeskini to zkouším do různých víklenků a taky nic.

Venku jak jsou takový hormádky kostí různě po okolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenašel by se někdo, kdo má pořízenou originálku, kdo by naskenoval manuál v cz a nepodělil se? Popř. jtl nevíte, kde na stažení na netu by se v cz našel, prošel jsem už toho hodně a nikde snad v cz není. Díky....
držím palce, manuál má něco kolem 30 stránek a příručka ke hře 83 stránek...pochybuju že by se to někomu chtělo skenovat, ale časem se to určitě někde objeví.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

onefootman: Já si naopak myslím,že s těma lektvarama to je vyřešené parádně. Je to o dost lepší, než být (kvůli lektvarům) prakticky nesmrtelný, jako je to v jiných hrách.

Jinak bojový systém je taky skvělý. Hraju ted na hard (poprvé jsem to dokončil na normal, a až hru budu mít v češtině, tak si dám ještě dark) a souboj, který zmiňuješ jsem během minutky vyhrál (bez lekvarů). Je to jen o správné taktice a kombinaci pohybů a kouzel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

držím palce, manuál má něco kolem 30 stránek a příručka ke hře 83 stránek...pochybuju že by se to někomu chtělo skenovat, ale časem se to určitě někde objeví.

Mě to je jasný, že toho je hafo, ale za zeptání nic nedám, co kdyby se někdo našel, kdo to má v PC :) ale samozřejmě že by bylo jednodušší to stáhnout, ale jak říkám, nic se mi nepodařilo najít... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak délka hry nic moc (sice sem hru ještě nedohrál ale už se mam setkat s Lethem tak čuju konec :) ) ta volnost mě mrzí protože člověk by musel plnit nejdříve vedlejší ukoly, protože neví kdy může přijít konec kapitoly, cestování z města do města po konci hry by nebylo k zahození...jinak 7/10 ...hru prodám a koupim něco jiného :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

onefootman: Já si naopak myslím,že s těma lektvarama to je vyřešené parádně. Je to o dost lepší, než být (kvůli lektvarům) prakticky nesmrtelný, jako je to v jiných hrách.

Jinak bojový systém je taky skvělý. Hraju ted na hard (poprvé jsem to dokončil na normal, a až hru budu mít v češtině, tak si dám ještě dark) a souboj, který zmiňuješ jsem během minutky vyhrál (bez lekvarů). Je to jen o správné taktice a kombinaci pohybů a kouzel.

no ono to na temnou není žádná sranda, ale dá se to.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delali jste nekdo v druhy kapitole vedlejsi ukol "Smlouva na ohnilce"? Zapalim 3 mrtvoly kolem toho povezu vlevo i 3 za strzenou vezi (z druhy strany bordelu), ale za boha nemuzu najit zbyle mrtvoly, abych jich spalil devet, prosel jsem to na vsechny strany a proste ty posledni 3 tam nemuzu najit... Delam neco blbe, nebo je to bug???

EDIT: Tak už jsem to vygooglil, ty zbylí jsou přibližně tu (jak jste asi už taky zjistili): http://img43.imageshack.us/img43/5939/witcher2201203061409456.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta jsem včera sejmul Kajrana a mám z něj pěknou zbroj, konečně už něco vydržím. Když to tak vezmu tak pro srovnání temná obtížnost mi přijde něco jako GOTHIC1 , kde ze začátku vás každej sejmul na dvě rány a až postupem s vymakanější zbrojí a mečem to už šlo.

jinak mám dotaz, jak je to receptama a nákresama na výrobu zbraní, když ho jednou mám tak už si to hra pamatuje a výrobím ho i když návod prodám, nebo ho musím mít pořad v inventáři?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plánuju 4 gameplaye, teď první dohraju na Vysokou a další na temnou, je tam mnoho rozhodnutí které změní hru, proto si to zahraju tolikrát ;)

ta jsem včera sejmul Kajrana a mám z něj pěknou zbroj, konečně už něco vydržím. Když to tak vezmu tak pro srovnání temná obtížnost mi přijde něco jako GOTHIC1 , kde ze začátku vás každej sejmul na dvě rány a až postupem s vymakanější zbrojí a mečem to už šlo.

jinak mám dotaz, jak je to receptama a nákresama na výrobu zbraní, když ho jednou mám tak už si to hra pamatuje a výrobím ho i když návod prodám, nebo ho musím mít pořad v inventáři?

Musíš mít pořád v inventáři, ale kamarád mi říkal, že na temnou jsou v každém městě/chapter, určité zbraně, které na jiné než na temné obtížnosti nejsou, například ocelový a stříbrný meč, který když ubere protivníkovy životy, tobě přibudou, a myslím že to tak bude i se zbrojí ;) teda doufám :D

S Kajranem jsem zápasil dneska :D docela jsem se natrápil než jsem přišel na správnou techniku :D ale jinak super hra! Zatím se mě Skyrim nějak vyhýbal, takže nemůžu říct 100%, ale zatím je Zaklínač super RPG :)

Hrál jsem proti Kajranovi na Vysokou obtížnost a neměl jsem nejmenší problém, za to skupinka tak 5-6 lidí jsou pěkněj oříšek v malém prostoru, cokoliv je lehký, když je to samo, ale když jde proti mně bulvor a dalších 5 ohnilců, nothing to do here :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu