Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 2


ccinkyda

Recommended Posts

Chci se ze ptat jestli je nebo bude tahle hra na ps3 ?

nejspíš jo, ale bude to trvat strašně dlouho

origo klíč stojí necelý 500

http://aukro.cz/zaklinac-2-vrahove-k...619989847.html mám to od onzina chodí i sem na forum

No samotný klíč na aukru jo no, ale v tý hře je ti uplně k ničemu :)...jenže mít origo klíč a nemíz origo disk je uplně naprd, to bych si koupil už rovnou celou hru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis by me zajimalo kdo to rozjede na plny a nesekane pac tahle hra je zatim nejnarocnejsi PC hra co zatim vysla :/ takze si ji zase tak moc lidi neuzije...a nekdo kdo nema nabuseny PC skoro vubec :/

Tam jsou čtyři úrovně těch detailů..já to mam tu třetí (HIGH)...a to mam čtyřjádro, 4GB RAM DDR3 a grafiku Nvidia N260GTX

Kapr, to je bug... Jsou na to fixy.

O tom že by to byl bug a že jsou na to fixy, tak o tom teda nic nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam jsou čtyři úrovně těch detailů..já to mam tu třetí (HIGH)...a to mam čtyřjádro, 4GB RAM DDR3 a grafiku Nvidia N260GTX

O tom že by to byl bug a že jsou na to fixy, tak o tom teda nic nevim

jo ja prave taky ne...zadne bug to neni...a jediny fixy jsou ty ze si pohrajes s nastavenim.....a to jeste na kazdy sestave zvlast.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těmi fixy jsem myslel odinstalování 3D Vision... Známý rozjel Crysis 2 na maximální detaily, ale Zaklínače musel dát na medium. 3D Vision holt nějak zpomaluje hru, když není zapnuté, po odinstalaci jede na maximum. To je onen bug. Trocha googlení nikdy neuškodí :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těmi fixy jsem myslel odinstalování 3D Vision... Známý rozjel Crysis 2 na maximální detaily, ale Zaklínače musel dát na medium. 3D Vision holt nějak zpomaluje hru, když není zapnuté, po odinstalaci jede na maximum. To je onen bug. Trocha googlení nikdy neuškodí :/

Crysis rozjedu i ja :D jj trochu googlovani....asi jsi moc negoogloval teda....pac odinstalace 3D nepomuze....jen nekomu...a to jeste v malo pripadech...stejne jako nastaveni....jeste nejaky tvoje fixy? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale o co mi jde jestli nekdy vyresil problem s trolem zdali se s nim uz nekdo setkal a zabil ho ? potrebuji ho najit a v pruvodci hry je napsane ze je vystaveny na nastence u hospody ale tam neni tam byli jen undriagy a jeste cosi a to jsem vse splnil potrebuji toho trola zabit kvuli tetovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu