Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s demem SUDOKU/JAP z našeho FTP... prosím pomoc..


JackColl

Otázka

Zdravim,

Mám menší problém, se kterým bych potřeboval poradit:

Stáhnul jsem si demíčko SUDOKU/JAP z našeho PSP FTP a dal jsem ho normalně do složky PSP/GAME/jméno složky s tím demen, jako obvykle.. a při spouštění hry mi normálně naběhne PSP Load Screen, pak černá obrazovka a pak naskočí hláška The Game Could Not Be Started..

Nevíte co s tím? neřešili jste taky tento problém?? :?: [schild=7 fontcolor=FF0000 shadowcolor=A52A2A shieldshadow=1]POMOC![/schild]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
to jsi asi spatne stahl tak to zkus stahnout z nekama jinama me to totiz jede :wink: a kde jsi vzal toho smajla s tim pomoc? :|

Ten smajlik je z Generátoru Smajliků Smile Creator přímo když píšeš nové téma.. Je tam nad textovým polem ikonka smajlika a tam si všecko vyplníš.. ;-)

Mohl bys mi prosím říct, kde se dá to demo jinde stáhnout? Nebo jestli víš ještě o nějakým jiným demu? (kromě LocoRoco, WTS2 a Mercury Meldown..) [schild=1 fontcolor=FF0000 shadowcolor=C0C0C0 shieldshadow=1]Prosim, prosim..![/schild]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
Promiňte, ale jen uživatelé se zvláštním oprávněním mohou číst témata v tomto fóru

jen nevim odkud vezmu to opravněni

Tohle ti to keca na ten muj link...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu