Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pomoc s výběrem nový GK a CPU


kdyr

Recommended Posts

css potřebuju helpnout jestli si mam koupit dřív novou grafiku a nebo cpu

spíš si nejdříve koupím CPU a až časem GK, co vy na to?

grafika: http://www.alza.cz/gigabyte-r685d5-1gd-d193575.htm

cpu: http://www.alza.cz/amd-phenom-ii-x6-1090t-d167548.htm

nebo

http://www.alza.cz/amd-phenom-ii-x6-1100t-black-edition-d204881.htm

popřípadě jestli byjste mi doporučily něco jiného. (ale chci jedine AMD/ATI)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím proč, ale když si mi ten odkaz na tu gk poslal tak se mě to normálně otevřelo, ale když jí dám vyhledat normálně na alze tak mi to najde jen od gigabytu. Takže dík protože já se vždy kupuju sappire. A to že amd vydá ty bulldozery taky vim, ale myslýš že mi tu GK utáhne To CPU co mam ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych asi také nejprve šel do GK, i když záleží na tom... Pokud ti nynější hry fungují dobře, nemá smysl si teď kupovat HW pro budoucí. Počkej si, až se hry vydají, a bude se přesně vědět, co budou chtít. Mezitím také komponenty zlevní, případně za stejnou cenu budou k dostání lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

amd phenom ii x2 565 BE 3.4 => 4.1GHz, ati radeon hd 5770 1Gb, 4gb ram, WIN 7 64bit. A hraju hry : bfbc2, gta 4, mafia 2, dirt 2 a připravuju se na dirt 3, bf3, stalker 2 a metro 2034,.....

tak to se s grafikou od AMD asi moc nepripravis....a uz vubec ne s touhle...6850 je naprd....kup si radsi GTX 460 nejakej lepsi model..nejlspi HAWK Talon Attack...ten se blizi modelu 470.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarád jí ma a s poslednímy ovladači to už všechno opravily.

ja nemyslim ze blbne atd...vykon ovladacem nezpravis :D GTX 460 je o neco lepsi nez tahle...a ten Talon Attack(sice je drazsi) ale je to podle me nejlepsi karta co se tyce cena vykon(jasny ze musis mit nekoho :D ) nebudu brat cenu myslim cca 4200 v alze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tu GK chci do 4000 a nepotřebuju nejvýkonější GK. Mě je jedno jestli budu mít 120 nebo 130fps. stejně jí za čas budu muset vyhodit a koupit novou, takhle je to sevšim

GTX 460 je vykonejsi a muzes ji sehnat do 4000tis.A je tu dalsi moznost na rozsireni o 3D vision

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tu GK chci do 4000 a nepotřebuju nejvýkonější GK. Mě je jedno jestli budu mít 120 nebo 130fps. stejně jí za čas budu muset vyhodit a koupit novou, takhle je to sevšim

tady nejde o 120 nebo o 130 fps tady jde o to ze uz si nemusis nektery hry zahrat na slusny detaily vubec jako tomu bylo vetsinou u ATi...ze odpadla a radoby stejne vykona nVidie se drzela...priklad je napr 9800GT(8800GT) ty zvladaj i dneska pecka hry.

GTX 460 je vykonejsi a muzes ji sehnat do 4000tis.A je tu dalsi moznost na rozsireni o 3D vision

no muzes ale ani tahle neni schopna rozjet sama 3D :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu