Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

VGA kabel nintendo Wii - máte někdo zkušenosti?


Vyhulmismas

Otázka

Zdravím, chtěl bych si připojil wii k monitoru (24") přes vga kabel, který si chci zakoupit a rád bych se se zeptal jestli někdo náhodou nemáte zkušenosti s tímhle produktem? Na stránce eshopu je až úplně dole. http://www.sintech-shop.cz/shop.php?cat=Nintendo_Wii&sess=a3d7909cdff49065e6ed4458188b87ab

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ok, díky za info :) asi si ho nakonec objednám a pak sem hodím info, jak to funguje :)

Já tenhle kabel mám, ale mam ho zapojenej do PS3 a sem snim spokojenej siceje to trošičku , ale opravdu jen trošičku rozmázlí vypádá to jako, když máš zapnutý antialising 1-2 , což mě příde jako velký + , protože tam nejsou ty bíli rušičky na okrajích a fakt to vypadá jako z antialisingem který na ps3 hrách chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak asi po dou tydnech používání musím říct že jsem naprosto spokojený a rozhodně doporučuji každému kdo by měl pochybnosti jako já předtím. Trochu mě zamrzelo že chyběl návod, takže pokud by někdo měl jakýkoliv problém, ať napíše sem a já mu poradím. PS konzole se nejprve musi pres kabel nastavit na televizi, pak teprve monitor dane rozliseni prijme (alespon pry u tech novejsich)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu