Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Spouštění hry


mraker

Otázka

Recommended Posts

  • 0
ale DB 12625 mi nahraje do Modern Warfare 2 a Black Ops AP 25 jestli sem to spravne pochopil. nejde to nejak obejit?

Obejít to nejde . Máš na volbu - buď možnost hrát s tím fíglem hry s AP25 a nebo dát 12625 a hrát nejnovější hry s wave 11 , ale už ne hry s AP25 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ty nečteš pořádně,co ti píšu ? Když máš FW flashe 1.61 tak nemusíš patchovat na nižší wave , ale potřebuješ DB 12625 !! V ABGX se iso kontroluje po stažení z netu a už nikdy po opatchování na nižší wave ! Protože máš wave změněnou , tak ti to vždy bude vykazovat v kontrole chyby !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
aha,dík, ale kdyz uz to mam patchle muzu to normalne vypalit?

Asi by ti to i šlo spustit ale jak jsem ti psal , tak to nebylo potřeba patchovat na nižší wave . Iso je již změněné vůči originálu a taková hra je detekovatelná při připojení na live jako pálenka . Takže možnost budoucího banu při banové vlně . Lepší by bylo patchnout to zpět na původní wave Pokud ale nikdy nepůjde tato konzole na live , tak je to jedno .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takze 1.61 rozjede wave 11?

Myslím, že nerozjede - jak jsem již psal, mám DB 12625, ixtreme 1.61 a na hry s wave 11 musím použít activate iso - jinak to hru nenačte (pouze play dvd).

Nějak mi to nevadí, určitě počkám na fw. 2.0. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Myslím, že nerozjede - jak jsem již psal, mám DB 12625, ixtreme 1.61 a na hry s wave 11 musím použít activate iso - jinak to hru nenačte (pouze play dvd).

Nějak mi to nevadí, určitě počkám na fw. 2.0. :)

Alespoň ale máš tu hru v pořádku a budeš s ní moci jít na live .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

DVD zkažené nemáš . Jak jsem psal - alespoň víš , že ho máš v pořádku a můžeš s ním potom na live bez toho aby jsi ho znova vypaloval ( jak jsi psal že by jsi to udělal ) .Jsem rád , že to takto dopadlo . Radil jsem ti tak proto , že FW 1.61 by to měl zvládnout.Ale jak je vidět , tak někomu to nejde .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj od dneska mam podobny problem akorat mam verzi DB 2.0.13146.0 ...taky mi pri zapnuti hry naskoci obrazovka xbox 360

Ačkoli je chování obdobné, tvůj problém je jiný a je popsán na tomto odkaze (DB ti přepsal fw a zrušil flash):

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ačkoli je chování obdobné, tvůj problém je jiný a je popsán na tomto odkaze (DB ti přepsal fw a zrušil flash):

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

Další , který nečte forum - jen když už si neví rady a chce poradit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Omlouvam vam se myslel jsem ze mam stejny problem proto jsem psal sem ..Dekuji za odpoved ...kazdopadne jestli jsem to dobre pochopil nic jineho nez si nechat znovu flashnout DB mi nezbyde?

Přesně tak . Jestli chceš hrát pálenky hned , tak máš možnost na LT+ 1.1 , nebo počkat rovnou na nový CFW 2.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ačkoli je chování obdobné, tvůj problém je jiný a je popsán na tomto odkaze (DB ti přepsal fw a zrušil flash):

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

zdarec lidi. jsem mezi xboxary novacek a nejak se eprve dostavam do tech veci okolo tady. zjistil jsem ze verzi DB mam D:2.0.8955, tak by me zajmalo jestli je to taky problemova verze ci nikoliv. veryi flashe se mi jeste nepodarilo zjistit. palenky jsem k xboxu nedostal zadne, takze ani netusim jestli je flashnuty. stahl jsem Sonica hedgehog a ten mi pri vlozeni disku najede jen na bilou obrazovku kde stoji: to play this disc, pt it in an xbox 360 console. Takze z toho mohu vycist pouze dve veci, bud neni flashnutej, nebo problem je jinde. muye se mi tu nekdo povenovat chvilinku? treba i na mailu: jackal-hrad@email.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Udělal jsi dobře , že jsi stáhnul hru s wave 1 , kterou by měl spustit i ten nejstarší flash . Takže pokud jsi nestáhnul NTSC verzi a DVD je dobře vypálené ( což můžeš nejlépe zkusit spustit třeba u kamaráda ) , tak pravděpodobně xbox není vůbec flashlý . DB 8955 není problémový - jen je starý , takže na něm nejnovější hry s wave 11 nespustíš . Pokud si necháš xbox flashnout , tak budeš mít LT + 1.1 a měl by jsi updatovat DB na 12625 . Stáhnout ho můžeš zde :

http://www.uloz.to/8377972/systemupdate-12625-usb-zip

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu