Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash Xboxu


Marvel98

Recommended Posts

On když má člověk flash tak mu některý hry nejdou???Jak je to možné???Já si chci flash nechat udělat,zatím to nejde,mám slimáka,ale až to půjde tak do toho jdu,tak každá informace pro mě dobrá :-)

Když začínáš s xboxem tak si pročti pořádně forum i zpětně , aby jsi se nemusel divit takové triviální věci .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když začínáš s xboxem tak si pročti pořádně forum i zpětně , aby jsi se nemusel divit takové triviální věci .

To abych pomalu začal a možná příští rok skončím.Dík za ochotu,mám rád lidi co všechno znají,vědí a nechovají se arogantně.Pro Tebe triviální věc,pro mě novinka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíš toho přečíst zase tolik , aby jsi tuto základní věc věděl . Píše se o problémech s flashem stále . Místo toho aby jsi si o tom tedy něco na foru přečetl , tak mne budeš napadat ? Já zase nemám rád lenochy , kteří místo aby se jako nováčci seznámili s problematikou tak jdou na forum jen když to potřebují a potom se strašně diví když se to někomu jen trochu nelíbí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si Xbox pro zábavu a to že existuje forum kde lidi poraděj jsem jen přivítal.Netušil jsem,že pokud chci poradit,tak musím sedět hodiny na foru,abych nebyl "lenoch" který sem jen zajde když něco potřebuje,myslím si že to tak dělá 90% lidí,ale to je fuk.Nikdo Tě nenapadá,Ty jsi se opřel do mě první a já jen reagoval.Každopádně,jestli se Tě moje otázka nějak dotkla,která nebyla Tobě adresována,tak bohužel,jsem jen línej a blbej nováček,který se bude ptát dál a Ty si mě a mých otázek nevšímej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg, doporučuji Topic pro začátečníky, tam to máš všechno vysvětlené, a nemusíš u toho sedět x hodin, pokud nejsi mozkově nemocný, a nemusíš číst jednu větu 100x aby jsi jí pochopil, není to nic složitého, tak místo psaní takovýchhle kravin, už jsi to mohl mít přečtené a neopruzovat tu... ok ? ok....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Hubajs , rady si dostal , precti si tutorialy ktere potrebujes , topik pro zacatecniky a pokud ti pak nebude neco jasny urcite ti poradime , s takovym pristupem se na tebe kazdej vykvakne...

Tady to mas az pod nos , tema pro zacatecniky :

http://console-forum.net/tema/79973-xbox-360-pro-zacatecniky-aktualizace-18-7

Sekce tutorialy :

http://console-forum.net/forum/66-xbox-360-tutorialy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To abych pomalu začal a možná příští rok skončím.Dík za ochotu,mám rád lidi co všechno znají,vědí a nechovají se arogantně.Pro Tebe triviální věc,pro mě novinka.

Zrovna, jsi narazil na člověka, který když jsem já začínal,pomohl mi přes ICQ vypálit 1. hru. Vlastně mi vysvětlil vše na 100%. Moc dobrej člověk...TORO DĚKUJI.

Možná je to jen o tom jak s lidmi jednáš......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hubajs: Důrazně ti doporučuju! asi jako každý tady, aby sis přečetl pár topiců, nejde o neochotu lidí, ale pár týpků se tady spálilo, když přístupem jako ty, vlezlo na fórum jednou za rok a teď když vyšel nový update si stěžujou, že aktualizovali a nejde jim žádná pálenka-to proto, že nový update maže flash, no a tak místo toho aby si přečetli v dané sekci hned 1 topic, který má už 18 stran a seznámili se s problematikou (jak těžké, jednou denně do něj nahlédnout) tak si mysleli, že vššchno ví a všude byli a ejhle! najednou prosby o pomoc, leč pozdě.

jednou denně tě to fakt nezabije, navíc budeš získávat preventivní informace-ke tvému prospěchu.

já taky začínal a než jsem postnul svůj první dotaz, strávil jsem zhruba 8 hodin čtením toho nejdůležitějšího, což nakonec velice usnadnilo řešení mého problému.

nikdo tady není arogantní, říkají jen to, co je pravda, co bys opravdu měl, ale jestli si myslíš něco jiného, prosím!

sám brzo narazíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK lidi,nejsem z těch kteří by chtěli někoho provokovat nebo dráždit,naopak takový lidi sám nesnáším.Jelikož toto forum potřebuju a nejspíš i vás,tak se omlouvám.Příště budu víc hledat než začnu dávat otázky,které jsou už někde zodpovězené,je pravda,že je jednodušší napsat otázku a čekat na odpověd než někde hledat,takže ještě jednou sorry všem a polepším se,ikdyž s tím časem na foru to nevidím růžově,jelikož času je málo a práce moc.O tom topicu pro začátečníky jsem opravdu nevěděl,moje chyba.Čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu