Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prehrievanie 3DS?


nodobre

Otázka

Stalo sa vam ze ste hrali a po 2-3 hodinach ste citili ze je vase 3DS zo spodu teple alebo dokonca horuce?Mne sa to stalo uz 2 krat a neviem ze ci to bolo len kvoli 3DSku alebo tomu mozno dopomohlo aj to ze som 3DS drzal zo spodu rukami a tym sa aj 3DS zohrialo?Ale aj ked bolo teple tak islo v poho a nesekalo a ked som ho drzal potom len po bokoch tak sa uz viac nezohrievalo.Povedzte prosim vas aj vy vase skusenosti.Dakujem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak neviem.Lebo hram rabbids 3D a orazu citim ze ma nieco hreje zo spodu tak som chytil 3DS do dlane a bolo dost teple.Ale mozno to bolo aj sposobene tym ze ja som mal tiez dost teple ruky a drzal som cely spodok 3DSka prstami a z toho sa mi zohrialo.Lebo keby to bolo tak ze sa same zacalo prehrievat z toho vykonu tak si myslim ze by mi aj hra zacala sekat.Lebo zase inokedy sa mi to nestalo.No uvidime este :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

3DSko se zahriva. Docela dost - rozhodne vic nez DSLite nebo DSi XL co tu mam. Ale zas neni to tak dramaticke, aby to byl nejaky problem.

Zahrivani se hlavne projevi, pokud zaroven 3DSko zacnete nabijet. Vcera sem hral docela dlouho. Teplota 3DS byla v normalu, nicmene pak zacalo blikat, ze uz se vybiji, tak jsem pripojil kabl na nabiti a do pul hodiny se vyrazne zahralo, obzvlast v prave casti, kde predpokladam, ze je baterka. Coz je ale naprosto normalni jev u vetsiny zarizni. Takovy HTC Desire se zahriva jeste podstatne vic. I iPhony po nekolika hodinach intenzivniho pouzivani se dost zahreji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu