Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

FW 3.0 & Wiikey.


EvilSta

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nainstaloval sem čip WIIKEY,ve Wii mám fimware 3.0E,když do wii strčím konfigurační dvd 1.2,hlásí to chybu,už sem zkoušel vypálit ho na jiný dvd a furt nic,nechce mi to číst ani originálky,koukal sem i na jiný fóra,kde radili,abych zkusil Wii-GC-Emu-Mplayer,taky nic.Prosím poraďte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

děkuji ti,ale tohle už sem taky zkoušel,když tam dám to konfig. dvd,tak se mi na obrazovce objeví GAMECUBE,když dám start,tak mi to napíše An error has occurred.Přesně jak popisuje.Zkoušel sem i to bootovací dvd a to mi nechce ani načíst,už sem vypálil přes dvacet dvd se vším možným,co sem našel na všelijakejch fórech a nic.ani nevím jak poznám,jestli mi to třeba nedělá špatnej čip,ale zase když se mi na obrazovce objeví to gamecube,tak snad je čip ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak to neni jasny, ja kdyz sem tam pajel CIP tak mi to taky nechtelo hrat zadna DVD tak sem ho odpajel abych zjistil jestli to jeste funguje, fungovalo tak sem ho tam napajel znova a zase nic az pak sem prisel na ten CONFIG DVD a uz to slo ale clovece u tebe to teda vypada za bud je spatne priajenej nebo spatnej cip.. ale to nevim jak zjistit...

me jedine napada abych u sebe vyzkousel tenhle postup co jsem ti poslal jestli se dostanu do nastaveni WIIKEY.. o vikendu zkusim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak sem to furt nerozeběh,tak sem se rozhod,že zavolám tam,kde instalujou čipy a tam mi řekli,že napájet čip umí každej,ale spustit ho to prej ne.ještě mi řekli,že by to mohlo bejt verzí BIOSU ve Wii a že se tam musej přepnout nějaký piny

Uz jsi to rozbehl?? Mam stejny problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu