Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

přeflashování xboxu OSTRAVA


lukiiiiiiin

Recommended Posts

Ahoj,mám už flashnutý xbox a doteď mi šly bez problému všechny hry(fifa,nhl,cod..) ale teď,když chci spustit jakoukoli hru,tak se zapne,mechanika se jakoby zastaví a po chvíli napíše this disc is unreadable nebo se nerozjede vůbec a objeví se unreadable disc. Můžete mi někdo dát kontakt,kdo to flashne na nejnovější verzi v Ově a jaká by byla cena? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vytryol :

Nenapadej mne , že vím kulový – myslíš si že si každý může dělat co chce , když si xbox koupil ?

Nemusím si nic pročítat ani studovat . Podle nejen našeho právního řádu je flashnuti konsole v rozporu se zákonem,flešnutim konsole porušuješ původni firmware v konsoli a upravený firmware umožňuje spouštěni nelegálnich kopii her a tím porušuješ autorská práva. Když si myslíš že to není trestné , tak proč to nedělají rovnou autorské opravny , ale flešeři ? O tom jestli a jak se to postihuje se nemá cenu bavit – psal jsem o tom jestli to je nebo není legální .

Jinak ještě odkaz na vysvětlení : http://www.xbooster.cz/modifikace-xbox-360-a-zakon/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ozval se opet nekdo, kdo vi kulovy...

Dam ti ale naskok:

podivej se do licencnich podminek a procti si je...

pak se podivej na postihy za sireni SW

Az si to prostudujes, tak se sem vrat a pouc me znovu...

tak, když ti někdo naflešuje xbox a ještě si za to nechá zaplatit, tak to je samosebou úplně v pořádku :D :D :D

využití samo o sobě není trestným činem, ale šíření je!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, když ti někdo naflešuje xbox a ještě si za to nechá zaplatit, tak to je samosebou úplně v pořádku :D :D :D

využití samo o sobě není trestným činem, ale šíření je!

Tak i ty si to špatně vykládáš . I využívání takto flešnuté konzole je nelegální .To jestli se to nepostihuje je věc jiná - zákon ale praví :

Do práva autorského neoprávněně zasahuje ten, kdo obchází účinné technické prostředky ochrany práv podle tohoto zákona.

A přehrávání na flešnuté konzoli je takovýmto činem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu