Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fable 1,2,3 a příběh ?


codek

Recommended Posts

Zdravím, chci se zeptat, jsem člověk co má hodně rád příběhy ve hrách, ale angličtinu zvládám jen šejdrem takže bez titulek příběh nepochopím.

Jak jistě víte Fable 1 nemá CZ titulky...mají je až 2 a 3díl. mohl by mi (někdo kdo dohrál všechny) říct, jestli se dá pěkně příběh pochopit už od 2. dílu, nebo je lepší začít 1. dílem v EN který má slabší kvalitu.

Shrnuto: Pochopím dobře příběh když začnu od 2. dílu ? nebo si mám koupit 1. který je v EN a má horší grafiku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jestli můžu radit, jednička je v češtině na PC :) Takže je tu možnost příběh zažít :) Ale nemyslím si, že když vynecháš první díl, že přijdeš o tolik, pokud další dva jsou plně přeložené :) Takže vzhůru do dvojky a pak do trojky, pokud nemáš možnost si jedničku zahrát na PC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak jsou to nezavisle pribehy, ktere jsou i oddelene celkem dlouhym casovym obdobim...ja osobne jednicku nehral, hral jsem az 2ku a tu pochopis v pohode a pobavis se...trojka je shit :) (Podle postu vysse predpokladam ze ma serie klesavou tendenci :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono ani ty dalsi dily nejsou zrovna pekne, celkove mi dvojka prijde nejhezci :D Stejne jako nejlepsi...pribeh je skvely, stejne jako atmosfera a i hratelnost jeste jde, hra je navic krasne dlouhou, paskvilu jmenem Fable 3 se radsi vyhni, po vsech stranach zhorseni, pribeh nic moc, albion uz taky nic moc a uz tak jednoducha hratelnost byla jeste zjednodusena takze je to vylozene hra pro ♥♥♥♥♥y, navic silne nezabavna, oskliva a jeste ke vsemu se seka jak prase...ano, nevypada na to, ale je to tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim souhlasit Fable 2 je i podle me zatim nejlepsi dil ale ani Fable 3 neni spatny (Xbox verze) ale musim rict ze podle me ma Fable at uz 1,2,3 nezamenitelnou atmosferu kterou nenajdes v zadnem jinem RPG ;) .. Jste me tou diskusi navnadili na instalaci Fable 1 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, taky bych si ten Fable 1 mozna dal, spis to vidim tak ze si ho nainstaluju na NB a dostane se na nej az nebudu mit pristup k xboxu...k tom Fable 3, je to asi vec nazoru, ja jen nechapu jak tohle mohl sklizet devitky....jak rikam uz tak dost zjednodusena hra byla zjednodusena...kouzlo z albionu se nejak vytratilo, level design strasny, rpg uz to skoro ani nazyvat nelze, grafika strasna a vsechny ty supr cupr slibovany veci vyzneli do ztracena, jediny co za neco stalo bylo to kralovani, jenze to bylo strasne nedotazene, protoze bylo formou bud budu svine, budu mit prachy a zachranim lidi a nebo vsem podkourim budu chudej a vsichni chcipnou a tak lze temer nelze najit objektivni reseni....proste obrovsky krok zpatky, prijde mi to jak datac k Fable 2, hra spcnuta horkou jehlou a uprimne nechapu co na tom v lionhead tak dlouho robili....i ACB je vic plnohodnotne pokracovani nez tohle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil sem si sběratelskou edici Fable 3 a upřime řečeno... neměl sem to dělat :( mohl sem si místo toho koupit naprosto perfektní read Dead redemption :(

Mel jsem podobny problem :) Nastesti uz je z domu :)

RDR si chci taky koupit, ale počkám až spadne cena ;-)

Ta uz asi jen tak nespadne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil sem si sběratelskou edici Fable 3 a upřime řečeno... neměl sem to dělat :( mohl sem si místo toho koupit naprosto perfektní read Dead redemption :(

Já to psal..., jedině zbývá hru s někým za něco vyměnit nebo prodat. Mohl sis místo toho koupit i jinou ,,perfektní,, hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu